Sleduj nás

Přijme McGregor Nurmagomedovu výzvu? Podle irského zápasníka je dohoda velmi blízko

Přijme McGregor Nurmagomedovu výzvu? Podle irského zápasníka je dohoda velmi blízko
Zápas, jenž by se mnohými příznivci UFC dal označit duelem roku, je velmi blízko tomu, aby dostal zelenou. Nám to prozradil sám Conor McGregor, který doposud o výzvách svého protivníka mlčel, avšak nyní se zdá, že k oficiálnímu potvrzení chybějí jen detaily.

Doposud nepřemožitelný fighter Khabib Nurmagomedov vyzval Conora McGregora ke vzájemnému měření sil chvíli poté, co irský reprezentant zaútočil na autobus UFC zápasníků, čímž v očích ruského velikána vzbudil velký zájem.

Podle něho se vůbec nejednalo o chování, které je hodné takové osoby, pod jakou čerstvý třicátník původem z Dublinu vystupuje, a tak jej chce za jeho chuligánské jednání vrátit zpátky na zem.


McGregorovi podle prvních zpráv hrozilo až sedm let za mřížemi, avšak nakonec se i díky schopným právníkům z takového trestu vyvléknul a ačkoliv na něj kromě tučné pokuty čeká několik desítek hodin veřejně prospěšných prací, může se opět postavit do nitra osmiúhelníku.

„Jsem rád, že nejde do vězení,“ prohlásil před televizními kamerami Nurmahomedov. „Kdyby tam šel, jak bych si ho potom mohl najít?“ ptal se. Přesuneme-li se do New Yorku, kde si Conora vyhlédli novináři z TMZ Sports, jež se ho zeptali na jeho budoucí plány, on jim prakticky potvrdil, že nabídka, která byla poslána ruským zápasníkem, bude co nevidět přijata. Sám jim k tomu pak prozradil i místo, kde by se oba mohli utkat.


„Je to velmi blízko, aby to došlo ke svému oficiálnímu ustanovení. Prozatím ještě není nic hotovo, ale je to velmi blízko,“ navnadil McGregor fanoušky bojového umění. „Věřím a doufám, že se vše odehraje ještě před koncem roku. Osobně bych rád uvítal Madison Square Garden, ovšem domnívám se, že zrovna tenhle zápas bude přeložen do Las Vegas,“ dodal.

Další články