Sleduj nás

Přetlačovaná o Lesnara! Pokud se vrátí, nebude mít o nápadníky nouzi

Přetlačovaná o Lesnara! Pokud se vrátí, nebude mít o nápadníky nouzi

Celou dobu se o něm nemluvilo, ale jakmile mu vypršela smlouva s WWE, začal jej každý vyzývat.

Brock Lesnar je coby jako globální wrestlingová hvězda velkým terčem pozornosti a také jistou zárukou dobrého finančního zisku. Není se tedy čemu divit, že o souboj s ním stojí frontu rovnou několik zájemců.

Vůbec první, kdo Lesnara „vyzval“, byl Jon Jones. Ten se na svém Twitteru rozparádil a řekl, že pokud se Brock vrátí do UFC, moc rád mu nakope prdel. Díky tomuto zápasu by dokonce odložil i své titulové ambice, což jenom dokazuje, jaký velký profit z něho může mít.


Kdo se však snažil brzdit Jonesovy emoce, to je sám šampion Stipe Miocic. Ten se domnívá, že jako mistr divize těžké váhy má přednostní právo vybírat si soupeře. A proto říká: „Čím více o tom přemýšlím, tím více si jsem jistý, že by mi měl být duel s Brockem Lesnarem nabídnut jako prvnímu.“

Při zdi se nedržel ani bývalý šampion UFC a nynější zápasník ONE FC Vitor Belfort. „Brocku, myslím si, že jsi podvodník, ale hodlám ti dát šanci. Jestli se mnou chceš bojovat, pojďme do toho bez rukavic. Pouze ty a já,“ vyzýval jej k drsnému boji holých kloubů.


A své ambice projevil i Bellator. Prezident organizace Scott Coker hned v prvních dnech uvedl, že se pokusí fanouškům doručit skvělý fight na závěr kariéry Fedora Emelianenka. A nenapadá jej lepší soupeř, než je právě Brock Lesnar.

Jak tato přetahovaná nakonec skončí?


Další články