Sleduj nás

Přepište dějiny, nejsilnější muž světa míří do Čech! Íránský Hulk dal své ano RedFace. Soupeři už teď nemají šanci

Přepište dějiny, nejsilnější muž světa míří do Čech! Íránský Hulk dal své ano RedFace. Soupeři už teď nemají šanciFoto: Se svolením RedFace a Sajad Gharibi

Váží téměř 200 kilogramů a všude o sobě říká, že má nadlidskou sílu, které nedokáže nikdo čelit. Teď se o tom na vlastní oči přesvědčí elitní český výběr.

Začínal jako powerlifter, až se jednoho dne rozhodl, že vyzve Martyna Forda. Nelíbilo se mu, na co si tento britský kulturista hraje a že se prohlašuje za nejsilnějšího muže planety. „Tím jsem totiž já!“ hlásil na sociálních sítích Íránský Hulk, který ve svých videích ohýbal pánve a lámal kosti. Teď svou sílu chtěl promítnout v ringu.

Jednání se dala do pohybu a Hulk se měl s Fordem vážně setkat. Výtečně vypromovaný fight ovšem nepřešel přes druhou tiskovou konferenci, na které se Gharibi dvakrát podíval zblízka k zemi, stačilo k tomu pouhé strčení.


„Tohle Fordovi nikdy neodpustím! Za to ho čeká peklo!“ pronesl tehdy Gharibi, který svá slova už ale nemohl ukázat v praxi. Jeho oponent z avizované bitvy vycouval. „Slibovali mi hrdinu velikosti Herkula, ale namísto toho jsem dostal jen malého a vyžraného tlučhubu. Někomu takovému bych v ringu mohl vážně ublížit, proto do toho nejdu,“ vysvětloval tenkrát Ford na svém Instagramu, čímž si Hulka proti sobě patrně již nadosmrti poštval. Všechny kroky, které nyní Gharibi podniká, vedou k britskému kulturistovi.  

Dohoda s RedFace

Vyostřený příběh Martyna Forda a Íránského Hulka obletěl celý svět. Lidé očekávali bitvu monster, na kterou nedošlo. Hulk i tak ale zůstal v povědomí fanoušků, kteří sledovali jeho začínající bojovou pouť, která ho nyní zavede do samotného srdce Česka.


„Mohu potvrdit, že jsme právě se Sajadem Gharibim uzavřeli dohodu. Je náš!“ sdělil exkluzivně pro Top-Fight.cz promotér RedFace Petr Diviš. „Řekl nám, že chce dostat ty nejlepší české bojovníky, a my mu samozřejmě dáme příležitost. Hned 9. září bude přítomen na turnaji v UNYP Areně, kde odhalíme jeho prvního soupeře. Těšte se, je opravdu na co,“ navnadil publikum.

Kdo pozorně sleduje příběh Íránského Hulka, tomu je už jasné, na co se může připravit. Legendární síla perského Herkula míří do Čech, kde údajně může rovnou ve svém prvním zápase hned zabojovat o titul. A samozřejmě nechybí obligátní hláška: „Už teď nemá nikdo šanci!“ 


Další články