Sleduj nás

Překvapení? Šampion Usman chystá brzký návrat! A Covingtona opět odmítl...

Překvapení? Šampion Usman chystá brzký návrat! A Covingtona opět odmítl...
Tak tohle jen tak někdo nečekal. Šampion Kamaru Usman by se rád v dohledné době opět objevil v kleci. A k tomu si ukázal i na potenciálního soupeře.

Dana White sice už na tiskové konferenci prohlásil, že se novým titulovým vyzyvatelem stane Colby Covington, jenže toho Usman i jeho tým striktně odmítají. „Colby nás musí přesvědčit, že si svou šanci zaslouží. Nemůže tu jen stát a myslet si, že mu výhra nad vyčpělým Woodleym zajistí boj o pás,“ řekl Kamaru za asistence svého manažera Aliho Abdelazize.

A s kým jiným by se tedy šampion velterové váhy rád utkal? „Bavil jsem se s Kamaruem a on mi řekl: ‚Ali, UFC 263 a chci Michaela Chiesu.‘ A já jako jeho manažer se to pokusím zařídit,“ vyložil Abdelaziz v rozhovoru pro ESPN karty na stůl.


Michael Chiesa je v současné době bez soupeře. V kleci naposledy stál letos v lednu, když na body porazil Neila Magnyho. To byla mimochodem jeho čtvrtá výhra v řadě, předtím podlehl Kevinovi Leemu a Anthonymu Pettisovi, což byl mimo jiné také důvod, proč se Chiesa rozhodl odebrat z lehké váhy a přešel do váhy velterové.

kamaru usman navrat zapas


„Už jsem řekl UFC, Kamaru chce 12. června znovu obhajovat. Teď už jen čekáme na reakci,“ dodal Abdelaziz, který se k titulové příležitosti nepochybně pokusí protlačit i jméno šampionova kýženého soupeře.

Když byl Usman před pár dny popohnán Colbym Covingtonem, aby nevysedával tak dlouho mimo hru, dostalo se mu odpovědi, že si nyní chce vzít dovolenou, protože má za sebou v tomto roce už dvě obhajoby a na třetí ani nemá náladu. Jak se tedy zdá, „Nigerijská noční můra“ svůj názor velmi rychle přehodnotila a Colby nepochybně bude vzteky bez sebe, pokud bude z titulového dění opět vyškrtnut.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články