Sleduj nás

Překvapení, co má říz: Tyson Fury a Robbie Williams společně nazpívali vánoční hit

Překvapení, co má říz: Tyson Fury a Robbie Williams společně nazpívali vánoční hit

Že sahají Furyho dovednosti vedle boxu také zčásti do muziky, to jsme věděli již delší dobu, ale že se bude schopný jednoho dne zařadit i mezi profesionální zpěváky, to jsme asi netušili. Legendární Gypsy King vyměnil v předvánočních časech tvrdou přípravu za hudební studio a po boku jedné z největších pěveckých hvězd nazpíval tento hit. 

Podle čeho si světoznámý britský umělec vybíral svého kolegu? „Protože umí zpívat, tak jsem mu při jednom z našich posledních setkání nabídl spolupráci na mém novém albu,“  reagoval Williams, jenž to pojal i trochu žertovně. „Rozhodně je Tyson lepší zpěvák než já boxer,“ smál se. 


Fury, který je znám svými pozápasovými zpěvy, prozradil, že se dohoda upekla ještě před jeho zápasem s Tomem Schwarzem. Skladba byla oficiálně zveřejněna o pět měsíců později. Její název je Bad Sharon a prezentuje se na albě Christmas Present. 

„Zalíbila se mi, poslouchám ji nonstop,“ odhalil doposud neomylný boxer v nedávném interview na BBC. „Myslím si, že se v hitparádách dostane na první místa v žebříčcích,“ dodával s mírnou nadsázkou. Další články