Sleduj nás

Pouhý výsměch! Takto Conor McGregor reagoval na výzvu od Jakea Paula

Pouhý výsměch! Takto Conor McGregor reagoval na výzvu od Jakea PaulaFOTO: TOP RANK

Jake Paul cítí, že je největší bojovou celebritou současnosti a nějaký McGregor proti němu nemá šanci. Reakce na sebe nenechala dlouho čekat.

Již 5. srpna bude na Jakea čekat boxerský duel s dalším MMA veteránem, tentokrát Natem Diazem, který byl svého času v UFC jednou z největších hvězd. Porazí-li ho, přesune se jeho pozornost do Irska, kde si „válí šunky“ dříve obávaný Notorious.

„Když jsem s tímto sportem začínal, slíbil jsem fanouškům, že porazím Natea Diaze i Conora McGregora. S Natem se utkám teď v srpnu, tam svůj slib splním, ale u Conora stále nevím. Ta jednání nejsou tak daleko, jak by si mnozí mohli myslet, spíše se bojím o jeho zdraví, protože jak můžete vidět, ten člověk už dávno není ve své optimální formě,“ promluvil mladší z bratrů Paulů.

„Conor dneska žije jen ze svého jména. Pro mě je to už jen money fight, stejně jako já jsem pro něho money fight… Ale hádejte, co by se asi stalo, kdybychom se utkali. Samozřejmě bych vyhrál, o tom asi není třeba pochybovat. On není tak dobrým boxerem, jako jsem já. Nejprve udělám to, co on nezvládl, tedy porazím a vypnu Natea, a potom půjdu a porazím i jeho,“ pronesl Paul v Impaulsive podcastu.

Byl to v podání Jakea opravdu sebevědomý výrok, jehož cílem nepochybně bylo upoutat Irovu pozornost. A to se mu podařilo.


„Co že by to se mnou udělal?“ smál se Conor v pořadu The MMA Hour u Ariela Helwaniho. „Že by mě porazil? Haha! Je to prostý osel. Jak je známo, i osel vás může kopnout, když ho naštvete, ale já i Nate Diaz máme zkušenosti na úplně jiné úrovni. Myslím si, že Jakea vrátí do reality hned Nate, takže ani můj zásah nebude potřeba.“

Kdyby to ale nevyšlo, nějakému zábavnému fightu by se Conor prý nebránil. Nebude to však hned, jelikož má povinnosti v UFC.

„Jo, jo, vracím se. Kdyby to šlo, rád bych měl čtyři zápasy ročně. Mám nějaké resty, které chci dohnat a všem připomenout, kdo je skutečný král této hry. Michaelem Chandlerem to začne a pak si půjdeme pro titul. Na nějakého Jakea Paula bude čas později,“ sdělil McGregor, který ještě nedávno mluvil o tom, že by si rád dal zápas s Canelem Alvarezem v boxu. Tu cestu si tedy otevřel na více frontách.Další články