Sleduj nás

Potvrzeno! Floyd Mayweather si opět navleče rukavice a zamíří do ringu

Potvrzeno! Floyd Mayweather si opět navleče rukavice a zamíří do ringu

Boxerská superstar opět hlásí návrat na místo činu. Floyd Mayweather opráší rukavice a v Tokiu se v rámci exhibičního zápasu střetne se starým rivalem Mannym Pacquiaoem.

Odveta, o které se tak dlouho mluvilo, je prakticky na světě. Bohužel však nepůjde o klasický zápas, nýbrž o exhibici (podobnou té s Tenshinem Nasukawou), která by ale nikterak neměla ztrácet na atraktivitě. 

„Money May, Money May, Money May,“ zdravil Mayweather všechny příznivce na videu ze svého instagramu, kde se snažil nastínit své budoucí plány.


„Betrnk.com - to je můj tým tady v Tokiu. TMT Tokio a samozřejmě já jsem Floyd ‚Money‘ Mayweather. Na čem teď pracuji, to je exhibiční duel Mayweather vs. Pacquiao přímo tady v Japonsku. Zůstaňte naladěni,“ vzkazoval.


„Money” (50-0-0) a „Pacman“ (62-7-2) se poprvé v ringu střetli v květnu roku 2015. Tehdy šlo o poměrně vyrovnaný souboj, ve kterém bodoví rozhodčí upřednostnili americkou boxerskou legendu. Spousta bojových fanoušků se však proti tomuto výroku silně ohradila a dožadovala se odvety, včetně samotného Pacquiaoa.

Jak vidno, filipínský rodák se nyní konečně alespoň částečně dočkal. Přesné datum konání nám bude odhaleno v blízké době. Spolu s tím se dozvíme, na kolik bude zápas vypsán kol a jak dlouhá budou. Další články