Sleduj nás

Postup v žebříčku i boj o titul. Pudilová má v UFC jasné plány. Co řekla o McGregorovi?

Postup v žebříčku i boj o titul. Pudilová má v UFC jasné plány. Co řekla o McGregorovi?
Již to je rok, co Lucie Pudilová trénuje v Irsku po boku slavného kouče Johna Kavanagha. Výsledky práce si nemůže vynachválit.


Co byla Lucka před dvěma lety kvůli špatným výsledků propuštěna z UFC, rozhodla se na sobě tvrdě zapracovat. Hledala někoho, kdo jí pomůže probudit její potenciál a prohloubit MMA znalosti.

Domovem se jí stal Dublin, kde sídlí klub SGB Ireland, kterému šéfuje slavný kouč John Kavanagh. Ten je znám hlavně díky tomu, že trénuje i Conora McGregora.

Pudilové se ovšem také chopil, a dokonce ji pomohl znova do UFC, kde si příbramská střela 20. srpna při svém druhém debutu připsala výhru v 2. kole na TKO nad čínskou soupeřkou Yanan Wu.

pudilova mcgregor ufc


Není se tedy čemu divit, že si Lucka spolupráci s Kavanaghem nemůže vynachválit.

„Je strašně super. Frajer, vtipnej, má to v hlavě. Všechno, co řekne, se tak stane. Řekl, že soupeřku ukončím v druhém kole. Nevěřila jsem tomu,“ byla Pudilová nadšená z věšteckých dovedností svého mentora.

V SGB se mimo jiné také občas setkává i s Conorem McGregorem. To je dnes už v podstatě taková celebrita, že je každé setkání s ní velmi speciální.


„Conor je vtipnej, ale i takovej drsnej. Přijde na tréninky, jde wrestlit, a zničehonic začne boxovat. Nebo jde boxovat a na sparingpartnera začne mluvit, aby ho rozhodil. Je takovej jinej,“ pochlubila se Lucka deníku Sport svými zážitky s celosvětovou MMA ikonou.

A jaké jsou nyní Lucčiny cíle?


„Letos chci být určitě v top patnáctce žebříčku. Příští rok v desítce a pak zabojovat o titul. Vrátila jsem se, což se nepovede hned tak někomu, dala jsem si ale do hlavy, že se to stane, a stalo se. Teď mám tento cíl,“ řekla deníku Sport.

Další články