Sleduj nás

Postrach všech amatérů! Vašek Mikulášek vyhlásil v Clashi útok na tři tituly, vrcholem bude „konfident“ Benda

Postrach všech amatérů! Vašek Mikulášek vyhlásil v Clashi útok na tři tituly, vrcholem bude „konfident“ BendaFoto: Clash of the Stars

Jednookým králem mezi slepými se plánuje stát profík Václav Mikulášek v organizaci Clash of the Stars.

Bývalý tahoun pozornosti z Oktagonu nyní řádí pod křídly amatérské organizace Clash of the Stars, kde už naposledy připravil vůbec první porážku Žralokovi Patrikovi, kterému dal těžkou lekci z produktivity. Ačkoliv Žralokovi náleží všechna čest za to, co v boji vydržel, kvalitativní rozdíl mezi oběma bojovníky byl patrný.

Nyní na Mikuláška pro červnový turnaj v Ostravě bude čekat účastník z Love Islandu Sandro, se kterým si dá zápas pod taktovkou speciálních pravidel. První kolo si oba borci dají v boxu, druhé v kickboxu a třetí v MMA. Náročnost se tedy pro Sandra s každým přibývajícím kolem bude zvyšovat. Nějaké zkušenosti z oblasti boxu ovšem už má, i když je v posledních měsících zrovna neprohluboval.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Poslední měsíc jsem netrénoval, ale od té doby, co o tom zápase s Vaškem vím, jsem se do toho opět každý den pustil. Ještě to máme měsíc a půl do zápasu, tak do přípravy dám všechno. Nebude to lehké, Vašek je borec z Oktagonu, bude to s ním náročné a uvidíme, jak to dopadne,“ okomentoval během tiskové konference svoji nadcházející zkoušku Sandro.

To Mikulášek k celé situaci přistupuje s ledovým klidem a blaženým úsměvem na tváři. Ví, že by mezi amatéry měl uspět, a proto si může dovolit vyrukovat na šampiona z každé hmotnostní kategorie, do které se mu podaří navážit.


„Co jsem viděl Sandra, tak v boxu je skvělej. Líbí se mi, jak boxuje. Z tohohle pohledu mě to bude bavit. Takže teď porazím jeho, potom Grznára a potom toho konfidenta Bendu. Filipovi Grznárovi vezmu pásy z osmdesát čtyřky a devadesát trojky, Bendovi zase z těžké váhy a budu spokojenej, budu nadšenej,“ usmíval se Venca na úvodní tiskové konferenci Clashe.


Další články