Sleduj nás

Postrach opět ožívá! Tony Ferguson je zpět a volá po bitvě s Conorem McGregorem

Postrach opět ožívá! Tony Ferguson je zpět a volá po bitvě s Conorem McGregorem

Slavný americký „strašák“ a bývalý držitel dočasného titulu lehké váhy UFC Tony „El Cucuy“ Ferguson (25-4) se ve svém posledním příspěvku na sociálních sítích rozhodl ukázat na svého dalšího soupeře.

A jelikož byly karty pro příští souboje v horních patrech žebříčku divize rozdány (Khabib vs. Gaethje a Poirier vs. Hooker), tak si Ferguson ukázal na Conora McGregora (22-4), jenž se nyní nachází v „bojovém důchodu“.

Tento status však vznikl jenom z trucu, protože údajně na hvězdného Ira nezbyl žádný „vzrušující“ soupeř, neboť mu prý UFC nenaslouchalo a žádného mu nechtělo předhodit… Inu, teď se jeden takový sám nabídl.


McGregor a Ferguson

Tony Ferguson sdílel na svých sociálních sítích video, které nás zavede do světa GTA, kde on sám je vyobrazen nejprve jako gangster ze „Snap Down City“ a později jako smrťák, který vždy klepe na dveře několika fighterů, jimž tak dává najevo, kdo je na řadě a koho porazí.  


V přiloženém záběru můžeme vidět, jak onen smrťák s Fergusonovou hlavou zaklepal na dveře Rafaela Dos Anjose nebo Kevina Leeho, které oba již porazil, a nyní se zastavil u dveří s obrázkem Conora McGregora.

Záběr následně pokračuje snímkem, na němž Ferguson k jídlu odmítá tiramisu a místo toho by si rád dopřál kuřecí „McNuggetky“, což je mimo jiné podle Tonyho i McGregorova přezdívka. A právě na tuto kořist proslulý El Cucuy nyní vyčkává a k tomu všemu dodává: „Vraťme UFC jeho slávu!“


Další články