Sleduj nás

Porazí navrátilec Silva zatím neohroženého Adesanyu? Jen v postoji těžko, je si vědom jeho trenér

Porazí navrátilec Silva zatím neohroženého Adesanyu? Jen v postoji těžko, je si vědom jeho trenér

Anderson Silva je považován za jednoho z nejlepších zápasníků, které UFC kdy pod svými křídly mělo, avšak myslet si, že mu jeho status pomůže v boji s doposud neohroženým a hlavně mladším Adesanyou, je holý nesmysl.

Dle trenéra slavného Brazilce se bude muset jeho svěřenec držet taktického plánu, má-li v této bitvě uspět. „Pokud by se utkali v čistě boxerském souboji, bojím se, že by Anderson neměl šanci. I když by to bylo pro diváky záživné utkání, tak v tomhle ohledu drží Adesanya všechny trumfy,“ neváhal přiznat Eugene Bareman, dlouholetý společník slavného Spidera.

Anderson Silva je považován za jednoho z nejlepších zápasníků


Anderson Silva je přitom jediným, komu se v rámci UFC podařilo urvat 16 po sobě jdoucích vítězství. Na záda mu sice dýchá pár pronásledovatelů, ovšem na vyrovnání jeho rekordu se zatím nikdo nezmohl.

Právě tato stará forma může být klíčem k Silvově velkému návratu. Ve svém nedávném rozhovoru nám totiž přiznal, že se cítí jako za mlada a celý svět bude koukat, jak ještě se svým soupeřem zamete.


„Israel je velice rafinovaný protivník, excelentní téměř ve všem, co dělá. Je velice důležité brát v potaz některé jeho přednosti a vyvarovat se jím,“ vracel se ke slovu Bareman. „Naštěstí nás ale čeká MMA zápas, kde je téměř vše povoleno. S dobrým plánem a velkými zkušenostmi za námi si jsem jistý, že máme dobrou šanci uspět,“ přidal jednu k lepšímu.


Další články