Sleduj nás

Poraněné rameno, svíjení na zemi a brek. Podívejte se na 18 sekund slávy Tadeáše Veselého v Anglii

Poraněné rameno, svíjení na zemi a brek. Podívejte se na 18 sekund slávy Tadeáše Veselého v AngliiFoto: Clash of the Stars

Jako pravý gangsta vyrazil do Anglie, kde chtěl ukázat, co se v Česku naučil. Povedlo se. Angličtí fanoušci viděli podobné představení, jaké Tadeáš už jednou předvedl v Clashi. 

Veselý není zrovna oblíbenou postavou domácí scény, ale právě jeho kontroverznost mu přináší různé, a především lákavé finanční nabídky. Jednu z nich mu předložila nově založená organizace prezentující se nám pod názvem World Freak Fight League, kde si jen už podle názvu řeknete, že do ní Tadeáš skvěle zapadne. Bohužel se ale opět ukázalo, že všichni máme o “freak show” odlišné představy. 

Cesta do klece mladému “Gangstaboyovi” zabrala třikrát více času, než nakonec trval samotný boj. Ačkoliv čelil obéznímu a o poznání staršímu Polákovi Jakubovi Szymanskimu, tak se jím hned v úvodu boje nechal strhnout na zem. Aniž by se Jakub musel snažit rozvíjet nějaký ground and pound, k výhře mu tento jeden pouhý strh stačil. Tadeáš po něm ihned zahájil taktiku “klepat jako o život”, což rozhodčí nemohl nechat bez povšimnutí a zápas ukončil. 


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Tadeáš se ještě nějaký čas svíjel na zemi s bolestivou grimasou kvůli poraněnému rameni, ale hned další den na sociálních sítích se chlubil, jak si za těchto pár sekund slávy vydělal 500 tisíc korun. A aby toho nebylo málo, hned příští víkend se má představit v dalším zápase, který tentokrát svede pod taktovkou své domácí organizace Clash of the Stars. 

Mezi fanoušky se už teď uzavírají sázky, jaké problémy či zranění Tadeáše potká tentokrát. V duelu s Růžičkou to bylo rameno, na posledním gala Clashe jej během cesty do klece napadl fanoušek. Uvidíme, čeho se dočkáme nyní. 


Promotér Tomáš Le Sy se nechal slyšet, že kvůli zachování korektnosti bude nejlepší, pokud Veselý do souboje s Faynem nastoupí s nějakým rukávem, kterým zakryje svá tetování nejznámějších českých vrahů. Toto dílo dle veřejných reakcí, a že jich nebylo málo, ocenil zjevně Tadeáš sám.


Další články