Sleduj nás

Poplivaná dívka a napadený muž? Tadeášovi Růžičkovi žádné odsouzení nehrozí, řekl právník

Poplivaná dívka a napadený muž? Tadeášovi Růžičkovi žádné odsouzení nehrozí, řekl právníkFoto: Clash of the Stars

Případ Tadeáše Růžičky týkající se napadení bude co nevidět uzavřen. A vše dopadne k maximální spokojenosti bojovníka.


Od začátku léta patří Mawarovi přední stránky bojových webů i bulvárních plátků. Začalo to jeho účastí v Clash of the Stars, kde se podílel na bizarním zápase proti jmenovci Tadeášovi Veselému, a pokračovalo to několika veřejnými skandály. Lidé se až chytali za hlavu, když viděli, čeho je tento mladý bojovník schopen.

Jako první vyplulo napovrch video ohledně napadení, které se nakonec ukázalo jako nejhorší. Následně k tomu ale přišly výhružky reportérovi Krimi zpráv z Primy, vyhrožování fanouškovi, že jemu i jeho mámě bude skákat na hlavě, profackování vlastní přítelkyně a v neposlední řadě navádění k napadení a poplivání dvou úplně cizích dívek v ulicích Prahy. Těžko uvěřit, že toto všechno Mawar stihl v řádu pár týdnů.

Chvíli to trvalo, policie hledala nějaké stopy k případu, až vyšlo najevo, že se našel člověk, který měl být Mawarem napaden. „Proti Tadeášovi Růžičkovi bylo zahájeno trestní stíhání za trestné činy výtržnictví a ublížení na zdraví,“ potvrdil našemu webu před několika dny zdroj spojený s případem. Zároveň nám řekl, že je proti Růžičkovi veden ještě případ, který se řeší jako přestupek proti občanskému soužití. To by mělo být to poplivání dvou dívek.

Očištění a titulová šance

Pakliže jste čekali nějaký zázračný posun, který by vedl k Tadeášově odsouzení, pak jste byli na omylu. Již minulý týden jsme byli ve spojení s Mawarovým parťákem ze Spejbl gymu, který nám prozradil, že kontroverznímu bojovníkovi žádné odsouzení nehrozí. „Obecně převládá názor, že nebude potrestán,“ řekl nám. Jeho slova nyní navíc doplnil sám šéf RFA Boris Marhanský. „Několikrát jsem se bavil s Tadeášovým právníkem a podle něho žádné odsouzení rozhodně nehrozí.“


Toto vyjádření bylo do velké míry důvodem, proč Marhanský ve spolupráci s promotérským kolegou z IAF Petrem Ondrušem rozhodli, že dají Růžičkovi šanci 11. listopadu zabojovat o mistrovský titul, na nějž má dle svých bojových kvalit a výsledků nárok.

Částečnou útěchou těm, kteří tuto situaci stále nemohou pochopit, může být alespoň to, že RFA ve spolupráci s IAF vytváří jakýsi projekt, který má bojovníky usměrňovat a ukazovat jim cestu, aby se podobně nepředvídatelnému chování předcházelo. Jak to ovšem bude vypadat, to se dozvíme časem. Nikoliv však za dlouho, bavíme se o řádech dní.

Zdroj: Autorský textDalší články