Sleduj nás

Tadeáš Růžička patrně vyvázne bez trestu, své chování ale nezlepšil, říká parťák z gymu

Tadeáš Růžička patrně vyvázne bez trestu, své chování ale nezlepšil, říká parťák z gymuFoto: Clash of the Stars

Proti Tadeášovi Růžičkovi je vedeno trestní řízení, ale údajně to nebude tak horké, jak bychom si mohli myslet.

Když se sám bojovník usmíval před kamerou na svých sociálních sítích a hlásil, že teď chce prodávat své zkušenosti v kleci, už jako by sám tušil, že za své problémové chování vyvázne maximálně s pokutou. Tuto domněnku našemu webu nezávazně na sobě potvrdili dva lidé.

„Tadáeš je problémový kluk již několik let. Už v dobách, co trénoval u Luboše Šudy, se zapletl do špatné party lidí, se kterou dělali bordel na diskotékách a furt se prali. Bohužel mu tyto zlé návyky zůstaly, a protože nezná svoji hranici, tak neví, kdy skončit. Zdali za své chování ale bude potrestán, to si minimálně v tomto případě nemyslím. Obecně převládá sebevědomí, že by měl vyváznout jen s podmínkou,“ řekl nám zápasník, který společně s Mawarem trénuje ve Spejbl Gymu, jehož záměrně nebudeme jmenovat.


Koho ale jmenovat můžeme, to je šéf RFA Boris Marhanský, který se na Růžičkův případ ohledně napadení dívá z trošku jiného úhlu pohledu. O tom svědčí i titulová šance, kterou mu navzdory této otevřené kauze udělil. Dočká se jí letos v listopadu.

„Kdybych si na základě nějakých informací, co mám k dispozici, myslel, že Mawar dostane nějaký trest, pak bychom to takto neřešili (že by mu dali zápas o titul). Poslechli jsme si jeho verzi příběhu, a i když víme, že jsme neudělali zrovna populární rozhodnutí, tak jsme se rozhodli Mawarovi druhou šanci dát,“ sdělil nám Marhanský, který věří, že toto je zlomový okamžik v zápasníkově kariéře, po němž začne konečně sekat latinu. Kladl přitom důraz také na to, že druhé šance se dávají pouze jednou a že zná mnoho dalších kluků, co se dopustili horších věcí jak Růžička, ba dokonce je má pod sebou i OKTAGON, pouze se o jejich průšvizích nemluví.


Takový Vašek Mikulášek před pár dny otevřeně přiznal, že mu kvůli rvačce ve Stodolní hrozilo 3-10 let. Tři dny po červencovém zápase na Štvanici měl soud, u kterého se pěkně zapotil, ale k jeho štěstí vše dopadlo dobře, patrně vyvázl jen s podmínkou. A něco takového se očekává i u Tadeáše Růžičky, který údajně v době napadení bránil svoji přítelkyni. 

Zdroj: Autorský text


Další články