Sleduj nás

Ponížený McGregor reaguje na výsměch od boxerského šampiona: Na tebe nepotřebuju ani trénovat!

Ponížený McGregor reaguje na výsměch od boxerského šampiona: Na tebe nepotřebuju ani trénovat! FOTO: UFC

Canelo Alvarez pronesl, že kdyby měl s McGregorem zápas, bude mu k tomu stačit jenom jedna ruka. Irský bouřlivák si takovýto výsměch ale nenechal líbit.

Je to tradiční potyčka dvou bojových velikánů, kteří se skrze internet pošťuchují a možná i doufají, že z toho něco vznikne. Přeci jen Canelo je největší výhra ve světě boxu, Conor zase ve světě MMA.

Vše to začalo tím, že irský Notorious probudil myšlenku skočit si ještě jednou mezi šestnáct provazů. Prohlásil však, že si přeje, aby čelil pouze tomu nejlepšímu, co tamní prostředí nabízí, a tak si vyloženě zažádal o Canela.


Mexická boxerská jednička, jež sjednotila všechny pásy v super střední váze, se nad výzvou Conora pousmála. Ví totiž, že proti ní „nějaký“ MMA zápasník nemá šanci, proto zvažuje handicap, aby ten zápas nebyl příliš jednoznačný.

„Klidně, ať si sem McGregor přijde. Nebudu na něj ani trénovat a porazím ho s jednou ruku svázanou za zády,“ odpověděl Canelo boxerskému novináři Michaelu Bensonovi, který celou konverzaci sdílel na svém twitterovém účtu.


To jsi přehnal!

Conor není člověk, se kterým si je radno zahrávat. Ač je Alvarez prvotřídním a uznávaným boxerem, musí si dávat pozor na ústa. Svým nedávným prohlášením totiž probudil irského draka, který okamžitě začal chrlit oheň.

„Canelo, ty malá zrzavá klobáso. Tebe já bych porazil klidně bez rukou,“ kontroval McGregor. „Nepotřebuju na tebe vůbec nic, ani trénovat. Mám natolik vytříbenou techniku, proti které nenajdou recept ani ti nejlepší na světě. Podceňuj mě a pak toho budeš litovat!“ vzkázal mu obratem.

Canelo následně uvedl, že ho nyní čeká odveta s Dmitry Bivolem, za kterým se opět vydá do polotěžké váhy. Na nějaké zábavné fighty, do kterých řadí právě i McGregora, bude mít údajně čas až po naplnění všech svých hlavních bojových cílů, a to může ještě pár let trvat.​Další články