Sleduj nás

Policista vs. pašerák v Edenu? Shem Rock dál šije do Jardy Pokorného a slibuje mu nakládačku na turnaji roku

Policista vs. pašerák v Edenu? Shem Rock dál šije do Jardy Pokorného a slibuje mu nakládačku na turnaji rokuFOTO: OKTAGON MMA

Karta epického turnaje Oktagon 58, který bude přepisovat dějiny tuzemského MMA, se v příštích měsících již začne plnit. Bitva plná nenávisti mezi bývalou hvězdou GCF a nastupujícím talentem z Británie by fanoušky rozhodně neurazila.

Spor, který měl mít již dávno reálné vyústění v kleci, stále pouze bublá. Strážce zákona z východních Čech je v hledáčku svérázného ostrovana prakticky rok, ale je dost možné, že na jejich zápas nikdy nedojde. Vše totiž zhatil Rockův zkrat na vážení před turnajem Oktagon 48.

Kopanec do Jardových jater se ukázal jako fatální a souboj musel být zrušen. Angličan byl v tu chvíli na pokraji vyhazovu, ale Ondřej Novotný usoudil, že se organizaci ještě může hodit a místo padáku přišla nová smlouva.

Liverpoolský pašerák tak bude dál šikanovat své soupeře ve žluto-černé organizaci a jeho bitva s Pokorným je opět na pořadu dne. Jarda bohužel na posledním turnaji v německém Oberhausenu nestačil na domácího Gjoniho Palokaje. V zádech má tak již třetí porážku z pěti zápasů v Oktagonu a rozjetý Rock může apelovat touhou na lépe postaveného borce v žebříčku. „Jubox“ by si ovšem vzájemnou bitvu dokázal přestavit, což potvrdil na tiskové konferenci.

„Shem Rock v Edenu, nemám problém. Můžu bojovat s kýmkoliv, vždy odjede někdo poražený a někdo jako vítěz. Já se nikdy nevzdal! Málem mi amputovali nohu a stejně jsem šel dál. Moje dcera mi řekla, že Pokorní se nikdy nevzdávají, to je to, co jí chci předat. Je jedno, že jsem dnes prohrál, nikdy se nevzdám,“ prohlásil válečník Pokorný a připomněl obrovské zdravotní problémy, které překonal.


Britský rabiát se samozřejmě neopomněl do Pokorného za prohru navést. Výsledek okomentoval svým obvyklým žargonem. „Je to normální kun*a,“ nepřekvapil Rock.

Veterán Pokorný sice do souboje s talentovaným Angličanem nepůjde jako favorit, ale pro nás je Jarda naprostá jednička, která budovala místní scénu v době, kdy se o MMA zajímala jen parta nadšenců. Tento status mu již nikdo nikdy nevezme.


Další články