Sleduj nás

Pokus o sebevraždu? Tlouštík z Clash of the Stars Veselý vyzval Tadeáše Růžičku

Pokus o sebevraždu? Tlouštík z Clash of the Stars Veselý vyzval Tadeáše RůžičkuFOTO: CLASH OF THE STARS

Dnešní doba přináší mnoho opravdu prazvláštních situací, ale aby se někdo dobrovolně odsoudil k potupné nakládačce před početným publikem, to se zase tak často nevidí. 

Výjimku se odhodlal udělat instagramový gangster Tadeáš Veselý, který vyzval soupeře, který by ho sestřelil i s trojkou v žíle a pouty na rukou i nohou.

Dva tragické výkony na turnajích Clash of the Stars vlily nečekanou dávku sebevědomí do směšného tělíčka internetového hrdiny Veselého. Pokud za výzvou pro Mawara Růžičku nestojí léky podané v nemocnici na údajně proražené ledviny, musí se jednat o první pokus o eutanázii, která má proběhnout v kleci. 

„Jestli chceš mít šťastný den, tak ho máš dneska. Já budu mít šťastný den, až tě vypnu, ty z*rde. Přistup na moje podmínky. Clash of the Stars, podepíšeme smlouvu, dejte mi přípravu a jdeme do toho! Já se uzdravím a rozsekám ho,“ rozjel Veselý na svém Instagramu provokaci, kterou pravděpodobně nepřežije ve zdraví.

Reakce Spejbl Gymu na sebe nenechala dlouho čekat. Mawar samozřejmě neváhal a s chutí hozenou rukavici zvedl.


„Nevím, jestli je to vtip, že by se prase, které se schovává, odhodlalo si to se mnou dát? Co? V dnešní době trpí velká část lidí tendencí k sebepoškozování. On je přesně tenhle příklad. Já budu jeho den zúčtování.“

K situaci, která opravdu možná skončí naprosto neuvěřitelným zápasem, se musel vyjádřit i Tadeášův trenér Michal Vančura. Zástupce staré školy samozřejmě nevěří, co se to vůbec děje, což je jasně patrné z jeho komentáře.

„Jestli jsme se dostali do doby, kdy bude YouTuber vyzývat profesionálního zápasníka, tak je to opravdu v prd*li. Nemůžeme to samozřejmě jen tak nechat být a musíme to zarazit hned v zárodku, aby se to už nikdy nestalo. Mělo by to být exemplárně potrestané. Je tady samozřejmě nějaký bizar jako součást showbyznysu, co připomíná bojové sporty. Ačkoliv to není profesionální sport, rozhodně se to nikdy nemůže prolínat s naším sportem. Pokud takový s*áč bude vyzývat našeho bojovníka, tak urazil nejen jeho, ale i celý Spejbl Gym. Jako trenéři samozřejmě chceme jeho hlavu na talíři,“ vynesl jasný ortel Miky. Další články