Sleduj nás

Pokud Tyson Fury chce zápas s Jonem Jonesem, tak to zařídíme, tvrdí Dana White

Pokud Tyson Fury chce zápas s Jonem Jonesem, tak to zařídíme, tvrdí Dana WhiteFOTO: TOP RANK

Tyson Fury se dostal do slovní přestřelky s Jonem Jonesem a oba pak naznačili, že jsou ochotni se spolu utkat v boji. Dana White tuto možnost vítá s otevřenou náručí.

Nejlepší MMA zápasník současnosti vs. nejlepší těžkotonážní boxer současnosti. Jo, to by byla bitva, kterou by si nikdo nenechal ujít, což je také důvod, proč se do jednání vložil i sám šéf UFC Dana White, který k oběma bojovníkům přistoupil a potvrdil jim, že je skutečně možné něco takového zařídit.

„Jon Jones je největší zvíře planety momentálně. On je ten nezpochybnitelný GOAT našeho sportu, o jehož odkazu už nelze vést žádné debaty. Pokud si ale Tyson Fury myslí, že proti němu může mít šanci, tak stačí říct a já mu tu šanci dám, vše zařídím,“ prohlásil White na YouTube kanálu BroBible.


„Jsme tu, abychom doručovali lidem tu nejlepší show, a co lepšího by mohlo být, než je zápas dvou největších monster ve svém oboru? Já jsem Tysona již kontaktoval a sdělil jsem mu, že pokud ten spor s Jonesem myslí vážně a chce si ho vyříkat, UFC mu to umožní. My mu tu možnost dáme, a dokonce mu i dobře zaplatíme,“ poznamenávala hlava největší MMA organizace.

„Když Conor McGregor chtěl zápas s Floydem Mayweatherem, také jsme to pro něho uspořádali. A já vím, že Jones by se duelu s Furym vůbec nebránil. Takže pokud si Fury věří na nejlepšího zápasníka v celé historii našeho sportu, tak mu dáme šanci. A peníze skutečně nebudou problém. Floyd si také řekl o číslo, které chtěl, a my mu ho dali, Tyson dostane totéž. Jen ať mi dá vědět, zbytek už zařídím,“ sdělil Dana White, který tímto proslovem možná několik lidí zaskočil.


Dříve podobné spolupráce nebyly možné, White je z fleku zamítal se slovy, že UFC s nikým nespolupracuje. Tady ale patrně cítí vidinu velkého zisku, který by okořenily i bohaté prodeje PPV, odhadem možná i dva miliony. A to je věc, kterou se vyplatí zkusit. Jak se Tyson Fury rozhodne? A bude mu stačit MMA zápas, anebo si protlačí i odvetu v boxerském ringu? Další dny nám jistě napoví.


Další články