Sleduj nás

Pokud Fury nebude k dispozici, dám šanci Wilderovi, plánuje Usyk

Pokud Fury nebude k dispozici, dám šanci Wilderovi, plánuje Usyk
Oleksandr Usyk má před sebou velké plány. Podruhé porazit Joshuu a potom sjednotit všechny prestižní pásy. Bude to proti Furymu či někomu jinému…?

Tyson Fury je stále šampionem těžké váhy WBC, ovšem kdyby se náhodou stalo, že vážně skončí, bojoval by o uvolněný pás Deontay Wilder. Proti komu, to se zatím neví, každopádně je Wilder prvním jménem, které přijde do úvahy, kdyby se titul uvolnil.

„Je mi jasné, že Joshua do odvety udělá několik změn, a proto musím být připravený. Podobně se hodlám přizpůsobit i já. Chci, aby AJ věděl, že nebude čelit stejnému soupeři, jakému čelil v první bitvě,“ informoval Usyk, který už teď podle všeho disponuje vítěznou mentalitou.


„Jakmile ty pásy obhájím, budu usilovat o historický zápis. A toho docílím pouze tak, že se střetnu s šampionem těžké váhy WBC… Kdo jím bude? Počítám, že Tyson Fury, ale kdyby se náhodou svého pásu vzdal, vyzvu Deontaye Wildera. Vím o něm, že je první v pořadí, kdo o ten titul bude bojovat. A já osobně stále Deontaye považuji za vážnou hrozbu,“ rozpovídal se Usyk.

joshua usyk zapas

Usyk: Styly dělají zápasy


„Věřím, že Wildera porazím. Je to zkušený boxer s dynamitem v ruce, ale vše je to o taktice. Já jsem poměrně agilní, abych se nenechal trefit, a rozhodně dokážu vyslat i nějaké KO. Pokud by na tento zápas došlo, rozhodně bych se na něj těšil. Každopádně je teď první překážkou Joshua a co přijde dál, to budu řešit až po něm,“ dodal Usyk pro worldboxingnews.

OMEZENÁ NABÍDKA: Do České republiky nyní přišla nová sázková kancelář, která rozdává peníze zdarma. Vyberte 3000,- Kč zde a sázejte na bojové sporty Oktagon, UFC i Clash of the Stars.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články