Sleduj nás

Poirier odhalil, kdo je nejvíce nadaný soupeř, kterému kdy čelil. Khabib a Conor ostrouhali

Poirier odhalil, kdo je nejvíce nadaný soupeř, kterému kdy čelil. Khabib a Conor ostrouhali
Dustin Poirier se za svou kariéru pral s celou řadou zvučných soupeřů, ale pouze jednoho mohl uznat díky jeho výjimečným schopnostem.

Podíváme-li se na celý ten přehled zpětně, americký Diamond se jen za svou éru v UFC pral s takovými borci, jako jsou Eddie Alvarez, Justin Gaethje, Conor McGregor, Khabib Nurmagomedov, Max Holloway, Anthony Pettis či Dan Hooker. Každý z těchto soupeřů ho nějak obohatil, ale pouze jednoho z nich považuje za toho nejvíce obdařeného talentem.

Dustin Poirier řekl, kdo je nejlepší


„Nejvíce nadaným soupeřem, který mi kdy čelil, byl pravděpodobně Max Holloway. Nejenže je velice odolný - má opravdu skvělou bradu - ale navíc se jako jediný dokázal vypořádat s tím tempem, které jsem do boje přivedl, což není zrovna lehká věc. Pokaždé, když jsem ho trefil, mi dokázal odpovědět. A že jsem ho zasáhl několika pořádnými bombami. Ty zápasy s ním mi skutečně hodně daly,“ pochvaloval si pro ESPN Poirier.

O Conorovi a jeho dovednostech již Dustin nemluvil, zato u takového Khabiba zmínil, že to byl nejlepší grappler, kterému kdy čelil. „Je to jediný člověk, který umí používat své nohy stejně jako své ruce. Když vás svázal, nemohli jste se z toho dostat. Vždy dokonale věděl, kam přenést své těžiště, abych se nemohl uvolnit,“ vzpomínal, přičemž ho mrzelo, že více neotestoval Orlovy zkušenosti v postoji. To se ale povedlo jen málokomu.


Dustin Poirier

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články