Sleduj nás

Poirier mění názor: Dariush pro mě není atraktivní soupeř. Chci jiného!

Poirier mění názor: Dariush pro mě není atraktivní soupeř. Chci jiného!
Když Dustin Poirier vyhrál svůj poslední zápas nad Michaelem Chandlerem, tak na tiskové konferenci řekl, že do příště chce Beneila Dariushe. Tato zpráva ovšem už neplatí.

Dustin Poirier sice v lehké váze stále usiluje o titul a z hlediska žebříčku je pro něho Dariush ideální volbou, ale pravda je taková, že to je příliš velký risk za hodně málo peněz. To je lepší počkat si na takového Justina Gaethjeho nebo Conora McGregora.

„Tímto nechci Beneila urazit, ale nad celou věcí jsem se důkladně zamyslel a došel jsem k závěru, že s ním ten zápas nechci,“ řekl Poirier v nedávném interview pro BT Sport.


„Když jsem viděl ty skandující davy během mého souboje s Chandlerem, došlo mi, že tohle je přesně ten druh vzrušení, který vyhledávám. Takovéto zápasy hodlám doručovat lidem, a proto chci, aby můj příští soupeř byl nejen silný, ale především atraktivní,“ zněla jeho podmínka.

Poirier vyhra ufc 264 Dustin Poirier


V hlavě nosí i dvě konkrétní jména. „Uvidíme, kdy a za jakých podmínek se vrátí Justin Gaethje. S ním by to byla skvělá štípaná a vůbec nevylučuji ani to, že by nemohla určit nového titulového vyzývatele."

A druhý? „Počkáme si, jak to bude s Conorem McGregorem. Jak jsem už jednou řekl, tahle záležitost je pro mě uzavřená, ale také jsem jenom člověk, co miluje peníze. A vím, že Conor mi je vydělá,“ netajil se ničím Poirier.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články