Sleduj nás

Poirier: McGregorův zápas s Chandlerem? Jsou to mé děti, oba jsem je vychoval

Poirier: McGregorův zápas s Chandlerem? Jsou to mé děti, oba jsem je vychovalFOTO: UFC

Dustin Poirier není příliš uchvácen nově oznámeným zápasem mezi Conorem McGregorem a Michaelem Chandlerem. Zejména, když oba bojovníky sám „vychoval“.

Na co tím Dustin naráží, to je evidentní. „Diamond“ se v minulosti měřil s oběma bojovníky, a i když s Conorem ten úplně první duel prohrál, stalo se to tak dávno, že už ho nepovažuje za příliš relevantní.

Co však považuje za relevantní, to jsou jeho nadcházející výhry. McGregora zdolal dvakrát, Chandlera jednou. Oba je ukončil před limitem, na což během své výpovědi pro ESPN MMA kladl velký důraz.


„Souboj McGregora s Chandlerem mě příliš nepumpuje. Přeju jim, ať vyhraje ten lepší, ale já osobně se k tomu nechci nějak vyjadřovat. Oba jsou mými dětmi, oba jsem je už vychoval. Ať si nyní hrají mezi sebou,“ řekl stručně Poirier.

Dustin je bojovníkem, který je momentálně bez tanečního partnera. Všichni kolem něho v žebříčku jsou zabraní a jím vysněný protivník Nate Diaz se už v UFC nenachází.


Co teď s Diamondem tedy bude? To se neví. Dáme-li však vzpomenout na jeho předchozí rozhovor, více jak titul ho nyní zajímá atraktivita souboje a peníze.

„Když jsem viděl ty skandující davy během mého duelu s Michaelem Chandlerem, došlo mi, že tohle je přesně ten druh vzrušení, který vyhledávám. Takovéto zápasy hodlám doručovat lidem, a proto chci, aby můj příští soupeř byl nejen silný, ale především atraktivní,“ zněla jeho podmínka.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články