Sleduj nás

Poirier: Cítím, že jsem nejlepší na světě, i Khabiba bych teď porazil

Poirier: Cítím, že jsem nejlepší na světě, i Khabiba bych teď porazil

Jen se vrátil na výherní frekvenci a znovu se v něm probudilo to zdravé sebevědomí. Dustin Poirier potvrdil, že by si svůj další zápas opět rád střihl o titul a k tomu všemu věří, že by porazil i svého posledního přemožitele.

Poirier a Khabib se spolu utkali ve velkém sjednocujícím boji v rámci lehké váhy loni v září, kde se Orlovi podařilo uniknout z nástrah gilotiny, přičemž svého soka uškrtil ve třetím kole.

poirier_khabib


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Pro Dustina to byl krutý pád na zem, chvíli dokonce zvažoval i konec kariéry, ale jednalo se spíše jen o nával emocí. Ty postupně vyprchaly a slavný „Diamond“ oznámil, že si svou šanci zkusí vybojovat znovu.

Po náročné operaci kyčle se Dustin vrátil do akce 27. června, když po pětikolové přestřelce dokázal na body porazit Dana Hookera. Někteří se dokonce domnívají, že šlo o souboj roku.


Jednalo se o důležitou výhru, která Poirierovi vrátila opět úsměv na tvář a k tomu mu nalila i čerstvou porci sebevědomí do žil.

„Cítím, že jsem nejlepší na světě,“ nerozpakoval se nad ničím „Diamond“ během vysílání na stanici ESPN.


„V minulosti jsem udělal pár chyb, zejména v duelu s Khabibem, ale nyní cítím, že jsem se z nich už poučil. Vím, že bych mohl Khabiba porazit. Vím, že to dokážu. Vím, že mohu porazit naprosto kohokoliv, chci se stát nesporným mistrem světa,“ hlásil odhodlaně.

poirier_dustin

Otázkou bude, jak se na tyto jeho ambice zadívá UFC. Conor McGregor předevčírem podotkl, že je připravený se vrátit, bude-li mu nabídnut „vhodný“ zápas (rovněž chce Khabiba), a návrat do nitra oktagonu vyhlíží také Tony Ferguson.


Další články