Sleduj nás

Po výhře nad Véghem vám odhalím svůj plán, jak se dostanu do UFC, navnadil Vémola

Po výhře nad Véghem vám odhalím svůj plán, jak se dostanu do UFC, navnadil Vémola

Karlos Vémola byl během pondělního večera pozván k panu prezidentovi na Hrad, ještě předtím se však stal hostem redakce iSport.cz, která se ho ptala na všechny podstatné věci, jež úzce souvisí s jeho velmi rychle se blížícím Zápasem století.

Český Terminátor, jenž je v očích bookmakerů favoritem ostře sledovaného duelu, se nechal slyšet, že se na zápas s Attilou Véghem připravoval několik posledních let. Jedná se pro něho o první zlomový okamžik, který by ho měl navést na cestu, jíž by se rád vydal. A ta cesta nevede nikam jinam než do UFC.

„Jak já říkám, že plánuji velké věci, tak bych chtěl svým fanouškům v O2 areně po výhře nad Attilou Véghem sdělit, jaký je můj plán, jak se v roce 2020 dostat do UFC,“ pravil Vémola odkazujíc přitom na druhý zlomový okamžik. Ten přijde právě ve střední váze, v níž bude muset porazit jméno světového kalibru.

Karlos přitom během předchozích soubojů nastupoval ve váze polotěžké… „Posledních pár zápasů jsem měl v polotěžké váze právě kvůli Attilovi Véghovi, ale rozhodně se nejedná o kategorii, ve které bych chtěl v UFC nastoupit,“ vysvětloval Vémola. „Budu potřebovat porazit někoho, kdo má ve světě opravdu veliké jméno (ve váze střední). A tenhle plán bych chtěl odhalit až po zápase s Véghem,“ navnazoval Terminátor, který ve svém rozhovoru mluvil rovněž o Jiřím Procházkovi, náročnosti své současné přípravy, vánočním programu i případném MMA důchodu.Další články

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím

OKTAGON se pustil do odtajňování zápasové karty pro oba turnaje, které bude v červenci hostit pražská Štvanice. K věhlasným jménům jako Karlos Vémola a Ivan Buchinger přibyly dvě atraktivní persony, které si vyhrožují násilím již více než půl roku. Právoplatný šampion pérové váhy Mate Sanikidze je připravený hájit svoji pozici proti dočasnému držiteli opasku Losene Keitovi.

Štvanice nabídne jednu z největších bitev v celé historii OKTAGONu! Bojovníci si už teď hrozí násilím