Sleduj nás

Plánuje Tyson Fury šok? Mluví o možném přechodu k MMA!

Plánuje Tyson Fury šok? Mluví o možném přechodu k MMA!

Sotva se Tyson Fury vydal na půdu profesionálního wrestlingu, kde ho koncem října čeká oficiální debut, tak už začal mluvit o dalším odvětí, které by si rád podrobil. A věřte nebo ne, tím je MMA!

„Byl jsem zrozen k tomu, abych to tu přebral. Abych se stal králem všech sportů! Nezáleží na tom, o jaký sport se jedná, musíte být na pozoru, protože Gypsy King přichází!“ hlásal veřejně bývalý neochvějný šampion těžké váhy boxu.

Když byl Tyson na kanálu TMZ Sports tázán, jaké sportovní odvětví má po wrestlingu v merku, odpověděl jasně: „MMA!“


 Tyson Fury has vowed to take over 'combat sports' after his foray into WWE

Odkud bere to sebevědomí, že by zrovna na tomto poli mohl být úspěšný? „Protože se domnívám, že jsem byl stvořen k úspěchu a k tomu, abych lidi bavil. Jsem rozený bavič jako boxer, tam ale svůj potenciál nemohu naplno uplatnit. Nyní jdu k WWE, kde mi to bude umožněno,“ dodával jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru.


Zdali bychom měli Furyho slova brát vážně a on by se měl opravdu objevit na půdě některé z velkých MMA organizací, nestane se tak dříve než za rok. V současné chvíli má totiž nabitý bojový plán. 31. října se v rámci WWE utká s Braunem Strowmanem, koncem února jej čeká odveta s Deontayem Wilderem a poté, zdali bude úspěšný, i bitva o sjednocení pásů s vítězem duelu Joshua vs. Ruiz. Teprve pak by byl volný ke svým novým plánům.


Další články