Sleduj nás

Pirát tahá trumfy. Na Vémolu si najal tajnou zbraň, která mu dodá potřebné sebevědomí. Po vzoru Attily budu šokovat svět! plánuje

Pirát tahá trumfy. Na Vémolu si najal tajnou zbraň, která mu dodá potřebné sebevědomí. Po vzoru Attily budu šokovat svět! plánujeFoto: OKTAGON MMA

Česko-slovenská bitva roku nás čeká již za necelé dva měsíce. Jeden z aktérů si může zapsat skalp, který navždy změní jeho sportovní kariéru. Ten druhý nemá co získat, ale v případě neúspěchu může pošlapat svůj odkaz.

Být soupeřem Karlose Vémoly je pro každého bojovníka výhra v loterii. Část záře této hvězdné sportovní celebrity totiž posvítí i na jeho soupeře. V případě výhry se pak onen šťastlivec zařadí do exkluzivního klubu bijců, kteří dokázali na českého „Terminátora“ vyzrát. Další, kdo dostane šanci změnit svůj život a vystřelit sportovní kariéru do jiné dimenze, bude bývalý prozatímní šampion Oktagonu Samuel Krištofič.

„Lidé mají mít vysoké cíle. Touhu dokázat v životě něco velkého a výhra nad Karlosem je na naší scéně opravdu velká věc. Je třeba vystoupit z komfortní zóny, i když to třeba nevyjde. O tom je život. Pro mě je to největší zápas dosavadní kariéry ať už po sportovní nebo marketingové stránce,“ připustil Pirát, že nic většího zatím v MMA nezažil.


Právě obrovská očekávání a následný tlak se negativně projevily na výkonu většiny tuzemských bojovníků, kteří na Karlose narazili. Václav Mikulášek nebo Milan Ďatělinka by mohli vyprávět, jak rychle jejich plány vyletěly komínem, když se na ně nabuzený Vémola rozběhl. Ještě hůře než oba výše jmenovaní dopadl na Oktagonu 47 titulový vyzyvatel Pavol Langer. Ten inkasoval levý hák a po sedmi vteřinách se odporoučel k zemi.

„Karlos dokáže na každého vyvinout tlak jen za pomocí okolí. Všichni hned řeší, že jdete s Karlosem a gratulují vám. Já to zatím jako nějaké vítězství neberu, ale lidé to tak vnímají, a to na člověka vyvíjí tlak. Věřím, že jsem zatím v pohodě a spíš si to užívám. V zápase samotném se chci určitě inspirovat výkonem Kincla a Attily. Také z dalších zápasů se dají vyčíst věci, které proti němu mohu použít,“ prozradil na závěr Krištofič, kde bude v přípravě čerpat inspiraci.


Zdroj: MAXX MMA


Další články