Sleduj nás

Pirát Krištofič si jde připomenout styl ulice. V Oktagonu UDG si hodlá vymlátit cestu až do finále

Pirát Krištofič si jde připomenout styl ulice. V Oktagonu UDG si hodlá vymlátit cestu až do finále

OKTAGON Underground má za sebou první z naplánovaných turnajů a nutno uznat, že se bylo na co dívat. Zápasy měly velmi dobrou úroveň. Jak se předpokládalo, upravená pravidla seděla lépe zástupcům postojových disciplín a do dalšího kola postoupila většina v ringu ostřílených borců. 

Na další pokračovaní nemusíme čekat dlouho a již tento víkend se prvních bojů dočkají i slovenští zápasníci. Jedním z nejostřeji sledovaných aktérů bude v sobotu 23. května navrátilec do OKTAGONU Samuel Krištofič. Populární Pirát si odskočil z mateřské organizace na exhibiční zápas s Petrem Karešem, ale nyní bude patřit k hlavním favoritům pavouka do devadesáti kilogramů.

V neděli večer se ve svém live vysílání na Instagramu vyjádřil k několika událostem. Nejprve zhodnotil hlavní zápas prvního turnaje: „Růžička i LeSy předvedli krásný zápas, oba jsou to mladí vlčáci.“ Následně se vyjádřil i k průběhu slovenské poloviny pavouka. „Ve finále naší části turnaje budu se svým kamarádem Vlasto Čepem, už jsme se o tom bavili a nebude nám dělat problém se spolu pobít.“ 

Jaký výsledek tohoto zápasu Pirát očekává, to jasně vyplynulo z další odpovědi. „Ve finále se potkám s Peňázem, podal super výkon. Zbil chlapce. Skoro jako kdyby ani nebyl člověk. Pravidla undergroundu jsou taková vyteplená, žádné prošlapování kolen ani házení na hlavu. Doufal jsem, že se půjdu pořádně pobít.“ Na závěr prozradil, jak je na tom se shazováním do váhového limitu. „Momentálně mám 91 kg, takže váha je naprosto v pořádku.“


Piráta čeká hned na úvod těžká zkouška v podobě vynikajícího thaiboxera Jakuba Benka a srdnatý výkon bude rozhodně potřeba.


Další články