Sleduj nás

Pimblett: Teď už jsem megastar, od příště musím bojovat na fotbalovém stadionu

Pimblett: Teď už jsem megastar, od příště musím bojovat na fotbalovém stadionu
Paddy Pimblett je jednou z největších hvězd UFC a taková si zaslouží bojovat pouze před tím největším publikem.

„The Baddy“ se naposledy objevil v londýnské O2 areně, kde porazil Jordana Leavitta ve druhém kole na škrcení. Tento skalp mu na konto přihrál třetí výhru v UFC v řadě a jeho sláva se údajně ještě více rozrostla. Teď už je tak velká, že jsou pro něho nějaké O2 areny malé.

„Další zápas musím mít na Anfieldu. Tím jsem si jistý a to vám slibuji. Bude to fotbalový stadion, protože jsem ty malé haly už přerostl,“ zmínil se Paddy na tiskové konferenci.


„Dana řekl, že se na Anfield nechystá, ale ten stejný člověk také řekl, že ženy nikdy nebudou bojovat v UFC. A podívejte se, jakého úspěchu dosáhla Ronda Rousey,“ poukazoval na skutečnost, že se věci mění.

„Dana tedy řekl, že nechce turnaj na Anfieldu v Liverpoolu. Jenže teď je tu Baddy, nová megastar organizace, a on nebude mít jinou možnost, než mi vyhovět,“ domnívá se.


Pimblett je po svém vstupu do UFC jednou z nejvýraznějších tváří. Mluví se o něm jako o potenciálním šampionovi lehké váhy, ale ty pravé zkoušky ho teprve čekají. Divize, v níž působí, překypuje kvalitou.

Další články