Sleduj nás

Petr Píno Ondruš vs. Patrik Kincl: Karlos Vémola srovnává oba aktéry hlavního MMA zápasu na XFN 15

Petr Píno Ondruš vs. Patrik Kincl: Karlos Vémola srovnává oba aktéry hlavního MMA zápasu na XFN 15

Co řekne Terminátor, to platí. A přes to nejede vlak. Vémola nám nabídl zajímavé srovnání Patrika Kincla a Petra Ondruše. Jediný problém je, že z odpovědí je dost patrná antipatie, kterou Terminátor ke Kinclovi chová. Jinak je samozřejmě obrovským favoritem Patrik Kincl. Co si myslíte vy?

Petr Píno Ondruš vs. Patrik Kincl

Síla: V tom vede Petr Ondruš. Když zápasil se mnou, měl strašnou páru. To se oproti tomu, když jsem bojoval s Kinclem, nedá srovnávat. Patrik na mě silově vůbec neměl.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Rychlost: Zase Petr Ondruš. Pokud se bavíme o rychlosti, Ondruš má oko a překvapivou mrštnost.

Dynamika: To hraje zase ve prospěch Ondruše. Kincl na něj dynamicky nemá. Když Ondruš vypálí, tak je to skutečně střela. Chytil jsem od něj pár kousků a ani jsem nevěděl jak.


Psychika: Tak v tom si nejsem jistý. Píno má mentálního kouče, což mu může pomoci. Ale myslím, že psychicky na tom bude lépe Kincl. Protože on je trochu arogantní a dost si věří. To mu určitě dává výhodu.

Karlos Vémola pod hlavičkou XFN

Útok: Více se snaží útočit rozhodně Ondruš. Kincl velmi přemýšlí, vyčkává. V zápase se mnou neútočil vůbec. Naopak Píno vyslal rány hned na začátku. Kdybych ho neházel, tak by se snažil útočit.


Obrana: Technicky Kincl, avšak silou a výdrží skutečně Píno. Vždyť jinak zápasí i ve vyšší váze. Je polotěžká váha, zatímco Kincl je welter. Sejdou se sice na střední váze, ale ten rozdíl bude v zápase tak či tak znát. I výškou je na tom Ondruš lépe. Podle mě půjde hlavně o obranu v postoji.

Boj v postoji: Tam není o čem. Jsou v tomto úplně jiná třída. Ondruš je áčko a Kincl béčko, možná céčko. Píno má hlavně obrovskou zkušenost z ringu. Je to jeden z nejlepších českých kickboxerů.

Boj na zemi: Tam je samozřejmě lepší Kincl. Zná určitě více technik v MMA. Je sice mírně slabší, ale vyspělejší zápasník. Na druhou stranu, já jsem ho v klidu přešel silově. Zatímco s Pínem jsem problémy měl. Kdyby měl lepší techniku, měl bych s ním ještě větší problémy.

Co rozhodně a kdo bude vítěz: Když se Ondruš nenechá hodit a bude na tom psychicky dobře, tak Kincla minimálně vyboduje, ne-li ukončí. Pokud bych si měl vsadit peníze, dám je spíš na Pína, ale musel by přijít v takové formě, jako když nastupoval se mnou. Jinak prohraje, protože Kincl je skutečně šikovný bojovník a připravuje se dlouhodobě.


Kdo by byl lepší do odvety: Zápas s Kinclem by pro mě byl jednodušší, i když byl náš souboj delší, neměl jsem s ním nikdy problémy. Vím, že je slabý a to mi vyhovuje. Nemusím se bát, že by mě knokautoval. V případě Pína bych měl stále v hlavě, abych si dával pozor, protože mě může nebezpečně trefit.


Další články