Sleduj nás

Pěsti budou létat vzduchem! Dariush předpověděl, jak naloží s Olivierou. Pak jde o titul

Pěsti budou létat vzduchem! Dariush předpověděl, jak naloží s Olivierou. Pak jde o titulFOTO: UFC

Beneil Dariush je přesvědčený nejen tím, že Charlese Oliveiru porazí, ale zároveň tím, že nad ním bude i dominovat.

Další PPV turnaj organizace UFC se nám přesouvá do kanadského Vancouveru, kde asi nejzajímavějším zápasem celého večera bude střet dvou mužů z popředí žebříčku lehké váhy. Beneil Dariush a Charles Oliveira se spolu v tříkolové bitvě utkají o post dalšího titulového vyzývatele. Sázka je tedy velká.

„Dlouho na tuto chvíli čekám a teď je konečně tady. Ještě jedna výhra a jdu o titul, proto jsem si dal s přípravou skutečně extra záležet,“ prozradil Dariush portálu MMA Junkie.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Vím, kde přibližně Oliveira chybuje a jaké věci mu zrovna nevoní, na ty se pokusím zaútočit. Vím, že velice rád chodí do výměn v postoji a nebojí se krve. Tohle je věc, kterou mu zrovna rád dopřeju, jelikož mám lepší oko a lepší mušku jak on,“ dával nahlédnout do části své taktické přípravy.

„Náš boj bych přirovnal k boji dvou psů. Je snadné se nechat unést a řídit se emocemi. Doufám však, že se nenechám unáhlit. Vím o sobě, že jsem zkušenějším borcem a mohu si Oliveiru postupně porcovat. Mohu dominovat od první do poslední sekundy souboje, což je věc, o kterou se budu snažit. Udělám, co budu muset, abych vyhrál a zajistil si zápas o titul,“ pronesl Dariush.


A možná jste i vy sami postřehli, že kromě této dvojice na turnaji UFC 289 figuruje i David Dvořák, který do Vancouveru před pár dny odletěl se svým trenérem a současným šampionem střední váhy Oktagonu Patrikem Kinclem.

Česká stopa by podle aktuálního rozestavení zápasů měla završit prelims kartu. Po ní přijde hlavní a na té se představí například Dan Ige s Natem Landwehrem či právě Charles Oliveira s Beneilem Dariushem. Vrchol večera obstarají Amanda Nunes s Irene Aldanou v boji o pás bantamové váhy.


Další články