Sleduj nás

Perspektivní boxerská šampionka Claressa Shields hodnotí svůj debut v MMA

Perspektivní boxerská šampionka Claressa Shields hodnotí svůj debut v MMA
Neporažená boxerská šampionka super velterové váhy má za sebou vítězný debut v MMA.

Claressa Shields měla pocit, že ve světě boxu dosáhla už všeho, co jen mohla, a tak se chtěla pokusit prodat své skvělé postojářské dovednosti i v mnohem těžší a komplexnější disciplíně, a sice MMA.

Po působivé zápasnici s bojovou přezdívkou „T-Rex“ sáhla organizace PFL, v níž Claressa právě podstoupila svůj debut. A v něm si poradila s Brittney Elkin, jíž porazila ve třetím kole na TKO.


„Nebyla to vůbec sranda, ovšem nakonec jsem za to velmi ráda,“ rozplývala se perspektivní americká bojovnice, která si svou neporazitelnost přenesla i do nového odvětví.

„Ten první zápas je vždy nejhorší. Tušila jsem, co mě čeká, ale dokud si to člověk nevyzkouší na vlastní kůži, tak pořádně neví,“ přibližovala svůj zážitek.


„První kolo mě Brittney stáhla na zem, jenže to mě nevyděsilo, protože jsem s něčím takovým počítala. Bohužel mi to kolo úplně nevyšlo, ale ve druhém se to dost zlepšilo,“ říkala.

„Po druhém kole mi trenér řekl, že je na čase si dojít pro ukončení. V tom se ve mně něco pohnulo a já si slíbila, že se tentokrát už nenechám vzít na zem. Tak jsem rozjela kanonádu a vytáhla ze sebe absolutně to nejlepší. A v tom se to zlomilo,“ popisovala.

„MMA trénuji teprve sedm měsíců, má soupeřka asi dvanáct let. Prozatím jsem oproti všem v jasné nevýhodě, ale zároveň věřím, že se to časem změní,“ dodala s úsměvem.


Další články