Sleduj nás

Pereira: Kdybych si mohl vybrat, beru Hilla před Procházkou, který se dá snadněji porazit

Pereira: Kdybych si mohl vybrat, beru Hilla před Procházkou, který se dá snadněji porazitFOTO: UFC

Alex Pereira doufá a předpokládá, že Jamahal Hill po střetu s Jiřím Procházkou zůstane šampionem, kterého by následně rád vyzval.

V současné chvíli jsou ty karty pevně rozdány. Alex Pereira se střetne s Janem Blachowiczem v souboji, který pravděpodobně určí nového titulového vyzývatele. Mezitím na šampiona Jamahala Hill bude čekat obhajoba pásu s Jiřím Procházkou.

Mezi fanoušky se hovoří o tom, že by bitva mezi Procházkou a Pereirou byla naprosto skvělá, ale nedá se říct, že po ní oba bojovníci zrovna prahnou. Zejména, když tu máme další možné varianty k výběru.


„Jamahal Hill je soupeř, kterého chci,“ prohlásil Pereira. „Kdybych si mohl vybrat mezi Jamahalem a Jirkou, tak beru Jamahala, protože je to lepší, komplexnější a nebezpečnější, což miluju. Mám rád velké výzvy a tahle je pro mě jako dělaná.“

A co Procházka? „S Jirkou bych se nebránil bojovat, i on je soupeř, kterého chci, ale přijde mi moc zranitelný. Samozřejmě umí být také nebezpečný, ale zároveň je příliš otevřený, lehce se trefuje a celkově ho považuji za snadný fight pro sebe,“ přednesl Pereira v interview pro ESPN.


Teď je jen na osudu, jak nám ty plány předloží. Podobné odhodlání jako Pereira vyzařuje i jeho sok Jan Blachowicz, který se nepochybně také nebude bát dát nebo inkasovat ránu.

Nesmíme zapomínat ani na to, že se do popředí divize polotěžké váhy tlačí i ostatní hladoví borci. Jedním z nich je například znovuoživený Brazilec Johnny Walker a druhým Magomed Ankalaev, který to má v UFC 9-1-1.


Další články