Sleduj nás

Peňáz se nějak zasekl, já to nechápu. Je to mladý kluk, takže to není z jeho hlavy, prohlásil Ondřej Novotný

Peňáz se nějak zasekl, já to nechápu. Je to mladý kluk, takže to není z jeho hlavy, prohlásil Ondřej NovotnýFoto: OKTAGON MMA

Z jednoho z nejočekávanějších zápasů domácí scény bohužel sešlo, ale následné mediální přestřelky jsou snad ještě smutnější než ztráta tohoto duelu. Ego společně s uraženou ješitností vybublaly napovrch a máme se ještě na co těšit.

Klevety hovořící o zranění Patrika Kincla se bohužel ukázaly jako pravdivé. „Inspektor“ navíc dostal infekci, která vše zkomplikovala, a tak mělo vedení Oktagonu v záloze Vlastu Čepa. Souboj s ním by ovšem pro Matěje Peňáze znamenal jediné. Tři kola tuhého boje bez šance na získání byť jej dočasného titulu. To se „Moneymu“ samozřejmě nelíbilo. Na druhé straně názorové barikády stál Vlasto, který nechtěl jít o dočasný titul a pět kol byl ochotný absolvovat pouze o plnohodnotný pás s Patrikem.

Zamotaná situace během posledních dní vygradovala do naprosto otevřené slovní války, při které si trojice Vlasto Čepo, Ondřej Novotný a Matěj Peňáz vyměňuje názory přes sociální sítě. Výsledek celého sporu je ovšem pro fanoušky, kteří si zakoupili vstupenky, velmi smutný. V Edenu se totiž asi nakonec neobjeví ani jeden z titulových uchazečů a shánět narychlo náhradu pro „El Chapa“ bude také nadlidský úkol.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Já to vlastně pořád nechápu. I když bych mohl jít do větších detailů, ale nechci, protože Matěj je pořád mladý kluk. Myslím si že, tohle nemá stoprocentně ze své hlavy. Tohle zaseknutí prostě nepochopím. Vůbec nechápu, proč se ptá, co mu má tříkolový zápas s Čepem dát? Přijde mi, že jsme udělali maximum, aby ten zápas mohl být, ať už v jakékoliv variantě pro vás fanoušky,“ prohlásil ve svém vysílání MMA Letem světem Ondřej Novotný.

Boss Oktagonu tak přehodil odpovědnost za neuskutečnění zápasu na Matěje, který se ovšem nechce nechat očerňovat a přišel se svojí verzí celého příběhu. Kde je pravda, je v tuhle chvíli těžké rozsoudit a asi to necháme na názorech samotných fanoušků. Doufejme, že karta v Edenu bude doplněna, ale o trochu kvalitou podobný zápas, jako byl ten, o který jsme přišli.Další články