Sleduj nás

Peňáz na Kincla rozhodně má, šampion je v útlumu, všímá si Attila Végh

Peňáz na Kincla rozhodně má, šampion je v útlumu, všímá si Attila VéghFoto: OKTAGON MMA

Éra Patrika Kincla na trůnu střední váhy Oktagonu by nemusela trvat už příliš dlouho. Hned v červnu mu může mistrovský opasek vzít Matěj „Money“ Peňáz.

V Oktagonu doposud neporažený bojovník si díky stupňujícímu výkonnostnímu trendu vysloužil titulovou příležitost, jíž se dočká 8. června na horké půdě fotbalové Slavie v pražském Edenu.

Titul střední váhy náleží „Inspektorovi“ Patrikovi Kinclovi, který však už nemládne, jeho poslední obhajoba nebyla zrovna nejjistější a nyní bude čelit opravdu hladovému nájezdníkovi.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Poslední výkon Patrika Kincla byl takový nevýrazný a Matěj Peňáz je klukem, který se posouvá velkými kroky kupředu. Je to mladý a dravý bojovník a jeho postoj je úplně někde jinde,“ všímá si Attila Végh, který by se nebál si na ambiciózního kickboxera vsadit.

Patrik je stále ještě jedničkou skromné české MMA scény. Je to komplexní bojovník, který se neztratí jak v postoji, tak ani na zemi. A protože je jeho soupeř precizní striker, tak se dá předpokládat, že během boje vsadí právě na svůj wrestling. I tady má ovšem Attila jisté výhrady.


„Matěj patří do té učenlivé generace bojovníků a podle mě i ten wrestling ovládá velmi dobře. Určitě na to má, aby Kincla porazil,“ zněl Véghův tip, jenž vyřkl v pořadu Detektor lži na YouTube kanálu The Mag.

K duelu o pás šampiona střední váhy Oktagonu dojde na proslulém svatostánku pražské Slavie. O hlavní zápas již letního večera se postará Karlos Vémola s Attilou Véghem, jež může být finálním střetnutím pro oba veterány. Pokud by ovšem Karlos vyhrál, není vyloučeno, že se tomuto příběhu nenapíše ještě jedna kapitola.


Další články