Sleduj nás

Peña nebo Nunes? To je jedno, porazila bych je obě během jedné noci, věří Shevchenko

Peña nebo Nunes? To je jedno, porazila bych je obě během jedné noci, věří Shevchenko
Valentina Shevchenko se stále hodlá přesunout o hmotnostní kategorii výše a vyzvat šampionku bantamové váhy.

Dana White už s ohledem na nepřízeň osudu trilogii mezi Shevchenko a Nunes zavrhl, nicméně nový sled událostí by jeho názor přeci jen ještě mohl změnit.

Momentálně se vyjednává odveta mezi Peñou a Nunes, která ještě nemá přesně domluvený termín. Až se ho ale dozvíme, začne se podle něho řídit zejména šampionka muší váhy Valentina Shevchenko, která bude mít s vítězkou své vlastní plány.


„Ten pás bantamové váhy je stále něčím, co mě velmi láká, rozhodně se tedy o něj ještě budu ucházet,“ potvrdila dominantní bojovnice, která se nejprve 11. června v rámci své divize muší váhy pokusí během obhajoby vypořádat s Tailou Santos.

„Myslím si, že až na to přijde, bude mě čekat zápas s Juliannou Peñou, protože jí o něco více věřím, že Amandu porazí i podruhé. Každopádně mi je jedno, komu budu čelit. Jsem připravena je porazit obě klidně během jedné noci,“ prohlásila sebevědomě.


Lauren Murphy Valentina Shevchenko

Pro diváky jenom dobře, aspoň si v souvislosti s dámskými kategoriemi užijí o něco více zábavy. Pochopitelně by byla lákavější trilogie mezi Shevchenko a Nunes, ovšem vše bude odvozeno od toho, v jaké formě se Amanda vrátí. Již posledně vypadala, že je svými myšlenkami v důchodu.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera

Další z galavečerů organizace UFC je za námi a nutno uznat, že hlavní zápas nepřinesl ani zdaleka takový ohňostroj zábavy, jak se očekávalo. Kdo naopak příjemně překvapil je nestárnoucí Holly Holm, která se po prvním rozehřívacím kole rozjela k parádnímu výkonu. Třetí výhru v řadě a jeden z výkonů večera si odnesl přemožitel Lájoše Kleina, Američan Nate Landwehr, který svého soupeře uškrtil ve druhém kole.

Nenastartoval jsem motor, mrzí mě to! kál se po nevýrazném výkonu Marlon Vera