Sleduj nás

Pejsar: Že si Vémola šel pro KO? Však by nevypl ani důchodce, navíc měl být diskvalifikován

Pejsar: Že si Vémola šel pro KO? Však by nevypl ani důchodce, navíc měl být diskvalifikován
Karlos Vémola proti Marpovi sliboval své vůbec první čisté kariérní KO, ale samotný průběh zápasu nenaznačoval, že by mu byl nějak blízko.

Pokud v sobě máte zakořeněný nějaký styl, asi se ho jen tak nezbavíte. Karlos je primárně zemař, jenž na své soupeře v rámci MMA vyvíjí enormní tlak a snaží se je dostat do pozic, ze kterých se mu vzdají.

Když se následně rozhodl přejít do boxu, mnoho lidí si myslelo, že konečně uvidíme i Karlosův postoj a to první slibované KO. Opak byl ale pravdou.


„Vémola nám ukázal, že žádný postoj skutečně nemá,“ chopil se slova elitní český boxer Václav Pejsar, který byl fanoušky tázán, jaký je jeho profesionální názor na hlavní zápas posledního turnaje OKTAGONu.

„Ty řeči, že si šel pro první kariérní KO… Však s tímhle by nedokázal knokautovat nikoho. Jakože opravdu nikoho. Ani starého pána, co v parku venčí psa. Tím, co předvedl, by ho nevypnul,“ míní.


Terminátor se ovšem po boji nechal slyšet, že ačkoliv došlo k předčasnému ukončení, které nikoho vyloženě nepotěšilo, tak by stejně vyhrál, neboť měl nad svým sokem z hudebního průmyslu navrch… Ani s tímto tvrzením ale u Pejsara neuspěl.

vemola marpo box vysledek

„Na čisté údery to bylo vyrovnané. Ty Karlosovy údery navíc čisté ani nebyly, to bylo jen takové šmrdlání. Některé kolo bych klidně dal Marpovi, který to v dalších kolech mohl ještě rozbalit,“ přikláněl se spíše na stranu Terminátorova soupeře.


A co víc, Karlos prý může být rád, že se vůbec k té výhře dostal, jelikož tam z jeho strany bylo hned několik faulů.

„Dával nespočet hlaviček, desítky v každém kole. Několik úderů pod pás. Za to měl být minimálně napomenutý. Pak by mu měl být stržen bod, a pokud by se to opakovalo, tak ve třetím, maximálně ve čtvrtém kole měl být diskvalifikován,“ řekl Pejsar.


Další články