Sleduj nás

Pavel Novotný: Ten zápas beru vážně. Už sleduju Rockyho a Tysona a Bejrovi rozmlátím ciferník

Pavel Novotný: Ten zápas beru vážně. Už sleduju Rockyho a Tysona a Bejrovi rozmlátím ciferníkFoto: RedFace

Žádná hra ani balamutění, vše je skutečný. Starosta Pavel Novotný se učí od nejlepších a v září vstoupí s „Psychopatem“ Alešem Bejrem do ringu.

Tóny této písničky nám musí být povědomé, neslyšíme je totiž poprvé, ovšem také je nutné říct, že doposud nikdy ta atmosféra nebyla tak pozitivní, jako je nyní. Jak starosta městské části Praha-Řeporyje odhalil během nedělního streamu na svém Instagramu, od organizace Clash of the Stars dostal slušnou finanční nabídku, jíž stvrdil podpisem smlouvy. Teď už jen začne dřít, aby v září předvedl nějaký pohledný sportovní výkon.  

„Pro mě je to šance se tři měsíce teď hýbat. Začnu běhat, něco se sebou zkusím udělat a pak s Alešem Bejrem vytřu v Praze podlahu… Prostě jsem to vzal a přinejhorším mu ukousnu ucho,“ řekl Pavel, který už teď piluje techniky od nejlepších.

„Koukal jsem, že Tyson tam má takovou rychlou do žeber a zvedák, to se mi líbilo, ale jinak jsem zatím udělal to, že jsem si stáhl soundtrack na Rockyho čtyřku,“ poznamenával, jaká je jeho současná příprava. Ta bude pochopitelně teprve nabírat na síle.

„Pro mě je to fakt šance se sebou něco dělat. Podívejte se, jak vypadám. Tlustý prase…,“ říkal, zatímco upíjel ze své lahve Viney. „A s tou je taky konec, s tím končím,“ naznačil, že kromě pohybu zařadí do svého jídelníčku i dietní stravu.


„Já se připravím, jak nejlíp budu umět, a nebojáncě nastoupím. Přistoupím k tomu prostě poctivě, a když už jsem to teda vzal, tak zkusím Bejra zbít. Já věřím, že se dá porazit. Podepsal jsem smlouvu, dodržím ji a zkusím mu rozbít držku, udělám pro to všechno,“ uvedl svůj plán.

Takový elán před zápasem Novotný ještě neměl. V minulosti se řešily také nějaké nabídky, ale nikdy o nich tak nebásnil. Navíc ani nezmiňoval smlouvu. Teď by ho z boje teoreticky mohlo vyřadit jen nějaké zranění, ke kterému nemusí nutně dojít jen v přípravě, ale také na tiskové konferenci, které se Aleš již teď nemůže dočkat.  

A i když je starosta Novotný poměrně neoblíbený, tak se nebojí, že by žádnou podporu vůbec neměl. Koneckonců na Instagramu s ním komunikovala spousta lidí, co mu fandila.


„Tak, jako spousta lidí bude chtít, abych na držku dostal já, tak spousta lidí bude chtít, aby na držku dostal Bejr. A já se o to pokusím. Ale porazit ho znamená připravit se,“ prohlásil s tím, že počítá i s nějakými zákeřnými psychologickými hrami svého soupeře.

„Je mi jedno, co na mě bude nebo nebude zkoušet. Já jsem profesionální boxer odteďka. Pokud jsem ty věci správně pochopil, tak se mi soupeř nesmí dostat do hlavy,“ řekl s ohledem na brikule, jež Psychopat Bejr pravidelně provádí.

Vše už jen starosta shrnul v příspěvku na síti X, kde potvrdil, že s Bejrem v září vytře podlahu. Tak uvidíme.


Další články