Sleduj nás

Paulo Costa sdílel bizarní video, které zesměšňuje šampiona Adesanyu

Paulo Costa sdílel bizarní video, které zesměšňuje šampiona Adesanyu

Že se tato dvojka vůbec nemá ráda, to je všeobecně známo, a tak se není čemu divit, že jim občas jen pouhé urážky nestačí.

Vrchní vyzyvatel z řad střední váhy UFC Paulo Costa (13-0) totiž nově na svých sociálních sítích sdílel video, které se svým způsobem ani slovy nedá popsat. Více než patrné z něho však je, že se snaží zesměšnit svého příštího soupeře Israele Adesanyu (19-0).

Doposud neomylný šampion s nigerijskými kořeny má několik vad na kráse i bojovém stylu, které Costovi vadí. Co se vizáže týče, je to prý naprostá „vyzáblina“, jíž můžete jednou ranou zlámat žebra, a co se bojového stylu týče, tak je to srab, který využívá jen svého dlouhého rozpětí paží, aby soupeře natrefoval, jinak před nimi vlastně jenom utíká, což prý dokonale předvedl v duelu s Yoelem Romerem.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

Díky vzájemné nenávisti a hajpu, který tento souboj vyvolává, má jít o největší bitvu v celé historii střední váhy UFC. Už 19. září zjistíme, zdali tomu tak doopravdy bude.


Další články