Sleduj nás

Paulo Costa odhalil, kolik bude pobírat za zápas v UFC. Nikdo mu to nechce věřit

Paulo Costa odhalil, kolik bude pobírat za zápas v UFC. Nikdo mu to nechce věřitFOTO: UFC

Paulo Costa si podpisem nové smlouvy v UFC zajistil lepší podmínky. Dokonce takové, že má být jedním z nejlépe placených zápasníků celé historie.

Původně to vypadalo, že je Paulo jednou nohou venku z UFC. Jeho stará smlouva čítala už jen jeden aktivní zápas, po jehož naplnění by se stal volným bojovníkem. Pak se ale objevila zpráva, že Dana White vzal věci pevně do svých rukou a talent, jímž brazilským bijec oplývá, si nechtěl nechat ujít. A tak vznikl kompromis, jenž vyvrcholil podpisem nového kontraktu.

„Upřímně musím říct, že už jsem ani nepočítal s tím, že se dohodneme, ale stalo se. Mě nejvíce těší hlavně to, že mi Dana White dal najevo, že si přeje, abych v UFC zůstal. I po tom všem, co mezi námi proběhlo, a sami víte, že to bylo perné období, ve mně prokázal důvěru a nakonec mi vyhověl,“ rozhovořil se Costa pro server Combate.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Nevím, jestli je ta sekera nadobro zakopána, ale jsem skutečně rád za to, jak to dopadlo. Teď konečně budu mít takový plat, který víceméně už odpovídá mým kvalitám. Zároveň se počítá s mojí odvetou proti Adesanyovi anebo bojem o titul, což jsou mé dva největší hnací motory momentálně,“ prozrazoval.

Plat jak mnozí šampioni

Nejvíce pozoruhodné je, což mimochodem není nikde potvrzeno, že má Paulo dostávat plat jako pár vyvolených bojovníků. Na částku, jakou si má přijít on, si v UFC přišli vesměs jen Jon Jones, Anderson Silva, Khabib Nurmagomedov či Conor McGregor.


„Budu dostávat jeden milion dolarů za každý zápas, který podstoupím. Smlouva je na čtyři zápasy s tím, že bych se měl dočkat odvety s Israelem Adesanyou a zabojovat znovu o titul střední váhy,“ odpověděl Costa, přičemž nezapomněl podotknout, že hned jeho prvním soupeřem v nové smlouvě by měl být Khamzat Chimaev, jenž se nyní oddává ramadánu. Po jeho skončení se ovšem zapojí do přípravy a duelu bychom se mohli dočkat potom v létě.​


Další články