Sleduj nás

Paulie Malignaggi: Conora McGregora bych roz*ebal na s*ačky, kdyby šlo o box

Paulie Malignaggi: Conora McGregora bych roz*ebal na s*ačky, kdyby šlo o box

Když v roce 2017 sháněl Conor McGregor pro svou bitvu s Floydem Mayweatherem sparingpartnera, našel si bývalého šampiona dvou váhových divizí Paulieho Malignaggiho. To, co zprvu vypadalo jako přátelství, se ovšem později změnilo v ohromnou nenávist.

Conor najednou zveřejnil záznam, kde při tréninku Malignaggiho knokautoval, což ve zkušeném boxerovi probudilo dost silné emoce. „Proč nezveřejníš všechny záběry, kde dostáváš na prdel ty?“ ptal se McGregora několikrát, ten se však jenom smál a nikdy neodpověděl. Pouze jen nadále probouzel v Pauliem zlost.

Malignaggi při sparingu s McGregorem


„Všichni víme, co jsem mu při těch lekcích v létě roku 2017 udělal. Vím, že kdybychom měli zápas, reálný boxerský zápas, roz*ebal bych ho na s*ačky. A s radostí kvůli tomu půjdu hrát vabank. Vítěz bere vše, poražený nic,“ říkal ve svém posledním rozhovoru Malignaggi.

„Bude mi potěšením zmlátit toho chlapa, protože si bral mé jméno opravdu častokrát do huby. Sám ví, že bych z něj vymlátil duši, kdybychom to rozjeli naostro... Vlastně to víme oba dva… Jsem si stoprocentně jistý, vyhrál bych, žádné pochyby,“ přesvědčoval Paulie sám sebe.


malignaggni_mcgregor

„Problém u Conora je, že raději přijme zápasy s polomrtvými týpky, jako je Donald Cerrone. Jestli někteří lidé argumentují tím, že já nemám dostatečně velké jméno na to, abych se s McGregorem mohl utkat, pak Cerrone dosahuje sotva z poloviny mé velikosti. A tím ho nechci urazit, protože toho za svou kariéru udělal skutečně moc,“ uzavřel Malignaggi.


Další články