Sleduj nás

Patrika Kincla na Štvanici neuvidíme. Karlos Vémola by naopak na letním turnaji rád bojoval

Patrika Kincla na Štvanici neuvidíme. Karlos Vémola by naopak na letním turnaji rád bojovalFOTO: OKTAGON MMA

Tenisový areál Štvanice ožije v letních měsících dalším turnajem organizace OKTAGON. Jak se již stalo dobrou tradicí, venkovní galavečer rozbije trochu nudnější léto, kdy se toho příliš neděje.

Vzhledem k obrovskému zájmu fanoušků se žlutočerná organizace rozhodla pro unikátní krok a nabídne hned dva turnaje během jednoho víkendu.

„Zůstává méně než tisíc lístků, a to je pro nás důkaz, že na Štvanici by chtěl opravdu každý. Také to znamená, že vám to umožníme! Poprvé v historii uděláme dva turnaje ve dvou dnech. Páteční Štvanice bude přidaná do prodeje,“ potvrdil nedávno Ondřej Novotný, že o letní turnaj je obrovský zájem.

V posledním vysílání pořadu MMA Letem světem jsme dostali první dvojici zápasníků, kteří si to na pražském ostrově rozdají. Ostravský tvrďák Jan Široký je zárukou atraktivní řežby a Ondřej Petrášek mu bude určitě zdatně sekundovat.

Celkově je ze strany bojovníků znát obrovský zájem o start na unikátní akci, která má svoje neopakovatelné kouzlo. Podle Novotného chce na Štvanici bojovat neuvěřitelných dvaaosmdesát bijců, ze kterých bude nyní utvořena vyrovnaná fight karta pro oba dny.


„Zápas o titul v polotěžké váze a taky souboj s Attilou, to bude moje grand finále. Pokud by mi k tomu dal OKTAGON jako bonus Štvanici, tak bych za to byl velice vděčný. Ten poslední rok kariéry bych si užil a jel bych na maximum. Dal bych v závěru roku několik zápasů, ať už dopadnou jakkoliv,“ přihlásil se o zápas například Karlos Vémola. Jeho poslední soupeř Patrik Kincl je jedním z mála bojovníků, který svoji účast na OKTAGONu 45 dobrovolně odpískal.

„Štvanici asi nedám. Chtěl bych, ale vzhledem k ruce a trenéřině v Kanadě to nejde úplně dohromady. Ale štve mě to. Forma i chuť by byla velká,“ připomněl Patrik na svém Instagramu, že jej v nejbližších dnech čeká turnaj UFC 289, kde bude koučovat svého kamaráda Davida Dvořáka.

Zdroj: Oktagon MMADalší články