Sleduj nás

Patrik Kincl se vyjádřil na adresu Karlose Vémoly a jeho pochybného sténání

Patrik Kincl se vyjádřil na adresu Karlose Vémoly a jeho pochybného sténání
Patrik Kincl je nyní hodně na vážkách. To, že Karlos Vémola skončil v nemocnici, mu dost nabouralo přípravu.

Celou dobu byl královehradecký bijec zapálený pro věc. Připravoval se jako nikdy v životě a čekal, že 30. prosince předvede své nejlepší bojové umění. Chvíli poté, co ovšem vyšlo najevo, že je Karlos se zánětem v nemocnici, se jeho motivace nalomila.

„Tohle je rozhodně dost nepříjemná situace nejen pro Karla, ale i pro mě, protože jsem fakt motivovanej jako nikdy v kariéře, dřu, jsem dennodenně rozbitej a je to něco, co mě může nahlodat...,“ popisoval současný šampion střední váhy Oktagonu.

NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!


„Bude ten zápas vůbec?“ nadhodil otázku. Odpověď mu ale stoprocentní nikdo nedal. „Má to cenu takhle teď makat? Nebylo by lepší zase ubrat a schovat si to na pozdějc, kdyby se ten zápas měl odložit?“ přemítal. „Ale nechci si to připouštět a prostě to dojedu do toho třicátého...“

patrik kincl oktagon 35 Patrik Kincl


Ne nadarmo se o tomto souboji říká, že je historicky největší na ryze české MMA scéně. Oba bijci si mezi sebou pěstují zlou krev a poslední čtyři roky jsou prakticky na nože. Koncem prosince v O2 areně jsme se mohli dočkat završení jejich velkého příběhu… Dojde k jeho sepsání?

„Jak už někteří z vás vědí, Karlos je v tuto chvíli v nemocnici se zánětem. Podle nejčerstvějších informací, které mám, ten zápas jako takový zatím není v ohrožení,“ snažil se utišit fanoušky promotér Oktagonu Ondřej Novotný.

Další články