Sleduj nás

Patrik Kincl se vyjádřil na adresu Karlose Vémoly a jeho pochybného sténání

Patrik Kincl se vyjádřil na adresu Karlose Vémoly a jeho pochybného sténání
Patrik Kincl je nyní hodně na vážkách. To, že Karlos Vémola skončil v nemocnici, mu dost nabouralo přípravu.

Celou dobu byl královehradecký bijec zapálený pro věc. Připravoval se jako nikdy v životě a čekal, že 30. prosince předvede své nejlepší bojové umění. Chvíli poté, co ovšem vyšlo najevo, že je Karlos se zánětem v nemocnici, se jeho motivace nalomila.

„Tohle je rozhodně dost nepříjemná situace nejen pro Karla, ale i pro mě, protože jsem fakt motivovanej jako nikdy v kariéře, dřu, jsem dennodenně rozbitej a je to něco, co mě může nahlodat...,“ popisoval současný šampion střední váhy Oktagonu.


„Bude ten zápas vůbec?“ nadhodil otázku. Odpověď mu ale stoprocentní nikdo nedal. „Má to cenu takhle teď makat? Nebylo by lepší zase ubrat a schovat si to na pozdějc, kdyby se ten zápas měl odložit?“ přemítal. „Ale nechci si to připouštět a prostě to dojedu do toho třicátého...“

patrik kincl oktagon 35 Patrik Kincl


Ne nadarmo se o tomto souboji říká, že je historicky největší na ryze české MMA scéně. Oba bijci si mezi sebou pěstují zlou krev a poslední čtyři roky jsou prakticky na nože. Koncem prosince v O2 areně jsme se mohli dočkat završení jejich velkého příběhu… Dojde k jeho sepsání?

„Jak už někteří z vás vědí, Karlos je v tuto chvíli v nemocnici se zánětem. Podle nejčerstvějších informací, které mám, ten zápas jako takový zatím není v ohrožení,“ snažil se utišit fanoušky promotér Oktagonu Ondřej Novotný.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články