Sleduj nás

Patrik Kincl se při svém debutu v KSW utká s polskou legendou

Patrik Kincl se při svém debutu v KSW utká s polskou legendou

O titul to sice nebude, ale prestižní zápas je to více než dost. Patrik Kincl (22-9), který v jeden moment loňského roku dokonce zvažoval konec kariéry, se znovu vrací na místo činu, aby se už 21. března v polské Łódźi postavil proti Michalovi Materlovi (27-7).

Michal Materla je bývalý šampion střední váhy organizace KSW, který se fanouškům evropského MMA velikána představuje téměř již od samotného začátku. Na svém kontě má 27 vítězství, přičemž rovnou 12 z nich se zrodilo formou submise. Připočteme-li k tomu ještě 9 KO a 6 rozhodnutí, máme zde velmi komplexního rváče, který dokáže hrozit ve všech aspektech boje.

Patrik Kincl se měl původně pod křídly KSW objevit už loni v září, a to v titulovém souboji velterové váhy proti Robertu Soldicovi. Co však osud nechtěl, protože došlo k vážnějšímu zranění lokte, byl český bijec z onoho duelu nucen odstoupit, čímž přišel o životní příležitost.


Když se ovšem jedny dveře zavřou, druhé se otevřou. Chvíli to sice trvalo, ale nyní zde máme potvrzený velmi napínavý zápas, který prověří schopnosti třicetiletého královehradeckého bojovníka, jenž bude čelit ostřílené polské legendě.


Jak jsme si mohli povšimnout, Patrik se pro tento duel vrací zpět do střední váhy (84 kg). Dle svého svědectví na Instragramu tak činí pouze proto, že mu organizace vyhověla s výběrem soupeře.

„Řekl jsem, že jedinej, kvůli komu bych dal ještě zápas ve střední váze, je Materla. A je pravdou, že když jste celej rok hodní, tak se vám pak vaše přání vyplní. Takže po minulém roce je tohle neskutečnej motor!!!“ prohlásil nadšeně před svým debutem.


Další články