Sleduj nás

Patrik Kincl: Koho opravdu zajímá odveta století? Vždyť Attila byl dlouho mimo a Vémola je po knokautu!

Patrik Kincl: Koho opravdu zajímá odveta století? Vždyť Attila byl dlouho mimo a Vémola je po knokautu!FOTO: OKTAGON MMA

Má to být vrchol největšího turnaje roku, ale jednička organizace jej takto rozhodně nevnímá. Patrik Kincl se sice do Edenu podívat půjde, ale těší se na jiné souboje, než je odveta mezi Vémolou a Véghem.

Šampion střední váhy se do akce vrátí již tento víkend. V Ostravě čeká Patrika pořádně těžká šichta v podobě Poláka Piotra Wawrzyniaka. Ten dokázal v prosinci rozbít Vlasto Čepa a prokázal, že se ve střední váze Oktagonu zjevila nová síla, se kterou je třeba počítat. Piotr je šampion Babylonu a disponuje širokou paletou bojových dovedností. Proti „El Chapovi“ dokázal pohotově reagovat na vývoj zápasu a prodal svoji kvalitní hru na zemi.

„Inspektor“ je ovšem vyhlášený šibal, který má největší fight IQ na scéně. Na Poláka si jistě připraví plán, který dokáže poté realizovat v kleci.


„Piotr je divoch, který chodí rád do přestřelek podobně jako Vlasto Čepo. Takže tvrdá zadní a postoj. Když se mu tam nedaří, tak to bere na zem. Na začátku se možná pokusí být opatrnější a soustředěnější. Když mu to nebude vycházet, tak se zblázní a bude mě chtít stáhnout do své hry a něco tam natrefovat,“ prozradil Patrik v rozhovoru, který poskytl Flashscore.sk.

Kincl se bude muset v souboji s Wawrzyniakem hodně hlídat, protože jeho čerstvě zahojená očnice by polský granát nemusela vydržet. Pokud se však Patrik vyhne všem rizikům a sjednocovací duel dotáhne do vítězného konce bez velké újmy, můžeme se na něj těšit již brzy znovu. V úvahu tak připadá i Oktagon v Edenu, který ovšem podle Patrika, když se tedy bavíme o hlavním duelu, nemá odpovídající velikost turnaje.


„Ten zápas pro mě postrádá na atraktivitě. Asi je to tím, že Attila je mimo již dlouho a Vémola je po tom knokautu od Piráta. Určitě se na to kouknu, ale pro mě to není v Edenu ten největší tahák. Každopádně chápu, že to fanoušky může zajímat. Já to mám jinak,“ vysvětlil svoje stanovisko Patrik.


Další články