Sleduj nás

Pás bantamové váhy je stále můj, říká Julianna Pena. Pro Nunes má vzkaz

Pás bantamové váhy je stále můj, říká Julianna Pena. Pro Nunes má vzkaz
Amanda Nunes by měla začít pilovat své schopnosti, zanedlouho jí údajně bude čekat největší výzva kariéry.

Zatímco první zápas Julianna Pena všechny překvapila a brazilskou lvici udolala na submisi, ve druhém měření sil to byl celé tah na jednu branku. Amanda Nunes se dokonale připravila, napravila své původní zaváhání a ukázala, proč je v UFC nejdominantnější zápasnicí.

Skutečnost je nyní taková, že to obě dámy mezi sebou mají 1-1. A pokud je nerozhodný stav, logicky přichází na řadu trilogie. Přesně s tímto scénářem nyní Julianna počítá, a proto také Amandě zaslala bojovou výzvu.


amanda nunes top zapasnice Amanda Nunes

Nunes vs. Pena 3


„Připrav se na válku! Máme to mezi sebou 1-1, což znamená, že se trilogie musí uskutečnit. V prvním boji jsem ti nedala šanci a následně jsem přijala okamžitou odvetu. Strávila jsi šest měsíců tím, že jsi doma pilovala úplně jiný styl. Kompletně ses oprostila od svých zásad, abys vymyslela zcela novou taktiku, která by mohla slavit úspěch. Beru to jako kompliment, ale teď nastává čas zúčtování!“ uvedla třiatřicetiletá zápasnice původem z Washingtonu.

„Uznávám, v té odvetě jsem byla přechytračena, ale rozhodně to neznamená, že se ani já nedokážu přizpůsobit. Pořád si připadám jako šampionka. Ten pás je můj, a to také hodlám dokázat. Třetí zápas vše rozhodne!“ burcuje Pena, která bude připravena zkraje nového roku. My akorát čekáme na potvrzení ze strany UFC, zdali je trilogie vážně tím scénářem, ke kterému opravdu dojde.

Vyber 3 000,- Kč zdarma

Více zde

Další články