Sleduj nás

Paige VanZant měla moc prořízlou hubu, a proto se s UFC loučí, naznačil Dana White

Paige VanZant měla moc prořízlou hubu, a proto se s UFC loučí, naznačil Dana White

Ačkoliv nějak aktivně zrovna nebojovala, i tak byla Paige VanZant neodmyslitelným symbolem ženské muší váhy UFC. Jak to tak ale vypadá, tomuto spojení je nyní konec.

Půvabná šestadvacetiletá zápasnice z Oregonu se svým duelem s Amandou Ribas tento víkend vybojovala ze smlouvy a nová jí podle všeho nabídnuta nebude. Už i kvůli tomu, jak si v posledních dnech stěžovala na špatné finanční ohodnocení a pak přišla a připsala si čtvrtou porážku z posledních šesti zápasů.


„Mám rád Paige, opravdu ji mám rád, ale je to s ní úplně stejné jako s Curtisem Blaydesem,“ začínal svůj proslov Dana White, jenž si k porovnání vybral opravdu těžký kalibr. „Razor“ Blaydes je momentálně předním bojovníkem nejtěžší hmotnostní kategorie UFC. Jediná věc, kterou má s VanZant společnou, je jeho prořízlá pusa. Nebojí se totiž říkat, co si myslí.

„Když mluvíte o tom, jak dostáváte špatně zaplaceno a k tomu nebojujete konzistentně… Však víte, zápas jednou za rok, protože vás doprovází zranění a další komplikace, jenže pak se vrátíte a stejně dostanete takový kouř i přes řeči, které jste vedli, tak si myslím, že byste dozajista měli zakusit štěstí někde jinde,“ doplňoval nekompromisní prezident organizace.


Paige VanZant se loučí s UFC

Paige VanZant je z této prohry samozřejmě zklamaná, ovšem hlavu sklápět nehodlá. I navzdory tomu, že své křivky může ukazovat na Instagramu a vydělávat si reklamou, by si přála nadále bojovat.

„Gratuluji Amandě k úžasnému výkonu, byla čest s tebou sdílet oktagon. A co se mě týče, já zase vstanu. Přesně tak, jak to dělám vždy. Nemohu se dočkat, až uvidím, kam mě Boží cesty zavedou,“ zmínila oregonská zápasnice, která už teď počítá s tím, že se přesune na novou, i když méně renomovanou adresu.Další články