Sleduj nás

Pacquiao tipuje výsledek zápasu Wilder vs. Fury 2!

Pacquiao tipuje výsledek zápasu Wilder vs. Fury 2!

Čas neustále kvapí kupředu a společně s ním zbývá uzavřít sázky, kdo velmi vyhlíženou boxerskou odvetu dvou populárních těžkých vah vyhraje. Jeden z posledních příspěvků se rozhodl přidat Manny Pacquiao (62-7-2, 39 KO).

Legendární „Pac-Man“ se ve svém tipu nechal inspirovat prvním duelem, v němž sice dokázal Fury Wildera přeboxovat, ale zároveň v něm schytal dvě rány, které ho poslaly k zemi. Vzhledem k tomuto faktu by i jeho sázka šla za současným šampionem WBC.

„Nikdy nesázejte proti ranařům a už vůbec ne proti takovým, jako je Deontay Wilder,“ radil Pacquaio tázajícím novinářům, jejichž tipy se většinou rozcházeli shodně, tedy 50/50.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Když se dívám na Wildera, vidím v něm záblesky Mikea Tysona. Je to KO stroj. Proto věřím, že tuhle odvetu vyhraje. Můj odhad? Desáté kolo, KO!“ přidával Pac-Man.


Deontay Wilder se snažil ještě nedávno Tysona Furyho rozhodit, když zpochybnil, kolik času do všech svých nových tréninkových metod vkládá.

„Na souboj se mnou se můžete připravovat, jak dlouho jenom chcete. Zatímco ale vy musíte předvést dokonalý výkon po celých dvanáct kol, mně na výhru stačí pouhé dvě sekundy,“ reagoval „The Bronze Bomber“, pod jehož mocnou KO sílou padlo v profesionálních duelech již 41 soupeřů.


Další články