Sleduj nás

Pacquiao: Já na rozdíl od někoho mám stále koule bojovat se skutečnými boxery

Pacquiao: Já na rozdíl od někoho mám stále koule bojovat se skutečnými boxery
Manny Pacquiao se cítí znechucen, že se v boxu najdou někteří lidé, kteří v ringu ochotně vítají lidi, jež by tam neměli co dělat. Viz YouTubeři.


Opět jednou se nám zde nabídl pohled z té druhé strany barikády, odkud se rozhodl promluvit filipínský senátor a stále ještě aktivní boxer, ač už veterán, Manny Pacquiao. Ten měl v minulosti tu čest být součástí nejvýdělečnějšího boxerského klání, které uspořádal proti Floydu Mayweatherovi, tedy tomu muži, na něhož nyní hází špínu.

„Víte, já jsem skutečný boxer, nebaví mě z tohoto sportu dělat cirkus… na rozdíl od ostatních. Je mi čtyřicet dva a stále se hodlám měřit s těmi nejlepšími. Tohle není o penězích, tohle je o cti, odkazu a odhodlání. Co se tedy mě týče, já budu vždy preferovat opravdové fighty,“ sdělil „Pac Man“, jehož příštím soupeřem bude obávaný Errol Spence.

Floyd se na dané téma ovšem také dívá jinak. Už hodně dlouhou dobu razí jedno heslo. „Není uměním se dřít a vydělávat drobné, ale je uměním být chytrý a vytěžit z toho co nejvíce peněz. A já jsem asi jediný člověk na světě, který dokáže za jednu exhibici vyinkasovat sto milionů dolarů,“ usmíval se Mayweather, jenž tak narážel na duel s Loganem Paulem.

Další články