Sleduj nás

Ou! Fury nejprve zahrnul Wildera sprchou nadávek a pak ho navíc veřejně ponížil

Ou! Fury nejprve zahrnul Wildera sprchou nadávek a pak ho navíc veřejně ponížil

Vzhledem k oficiálnímu potvrzení odvety mezi šampionem těžké váhy WBC Deontayem Wilderem a jeho britským protivníkem Tysonem Furym došlo také k obnovení staré války slov. Gypsy King hned na úvod svému soupeři vytkl, že si neplní své mediální povinnosti. Je za tím snad strach?

„Já jsem Tyson Fury aka ‚Gypsy King‘ a toto je zpráva pro poseroutku a velkou prasečí pí*u Deontaye Wildera. Neukázal se na žádné z mediálních akcí a vymlouvá se na to, že dostal chřipku, protože se bojí objevit ve stejné místnosti, jako jsem já. Ví totiž moc dobře, že ho opět čeká škola,“ reagoval ve videu na svém Instagramu jedenatřicetiletý rodák z Manchesteru, jenž několikrát v minulosti připomněl, že už poprvé „The Bronze Bombera“ přeboxoval i s „nadváhou“. Nyní chce světu ukázat, čeho bude schopný, až do boje vstoupí plně připraven.


NEPŘEHLÉDNI: Začíná EURO! Vyzvedni 1000,- kč jako dárek a sleduj sportovní přenosy včetně galavečerů Clash of the Stars a další!

„Zásadní fakt – Wilderův management se bojí svého bojovníka postavit do stejné místnosti, kde je Tyson Fury. Jen ho držte ode mě co nejdále, Ale Haymone a Shelly Finkele. Jen ať ho jeho žena i trenéři drží co nejdále ode mě,“ opakoval se britský velikán, jenž si ještě stačil rýpnout do soupeřovy mužnosti. „Deontayi, řekni mi, jaká malá ku*vička se z tebe stala. Už se bojíš jen přijít a setkat se se mnou tváří v tvář, protože víš, že bych ti opět ukázal školu boxu a že bych tě ponížil.“

Joshua a jeho trenér tipují, jak dopadne odveta mezi Furym a Wilderem!


První duel mezi Furym a Wilderem skončil pochybnou remízou. Doposud zde máme stejné dva názory, které poukazují na to, že měl Tyson vyhrát na body, anebo měla být Deontayovi připočítána výhra knokautem. Tento sporný výsledek se však podruhé prý už opakovat nebude, sliboval čtyřiatřicetiletý americký šampion těžké váhy WBC.

„Po tomhle zápase už nebudou žádné nezodpovězené otázky,“ reagoval Wilder. „Slibuji svým fanouškům, že se to chystám ukončit. Fury se tentokrát ze země nezvedne. Už několikrát v minulosti jsem dokázal, co jsem zač. Věřím, že to ukážu znovu,“ přidával.   

Fury: Že je Wilder nejlepší? Kromě mě nebojoval s nikým pořádným!Další články