Sleduj nás

Ostuda? Ale kdeže! Šéf UFC velebí Diaze za výkon s Paulem. V MMA se navíc karty otočí, a to pořádně

Ostuda? Ale kdeže! Šéf UFC velebí Diaze za výkon s Paulem. V MMA se navíc karty otočí, a to pořádněFOTO: TOP RANK

Šéf UFC Dana White žasl nad výkonem Natea Diaze, který sice s Jakem Paulem prohrál, zato ale se vztyčenou hlavou. Teď se navíc MMA fanoušci dočkají satisfakce.

Jake Paul je sice v očích veřejnosti považován jako YouTuber, ale už mnoho let trénuje box a ve svých soubojích často chodí na jistotu, jelikož si vybírá soupeře, které by měl přeboxovat. Podobně, jako tomu bylo nyní s UFC veteránem Natem Diazem.

„Co na ten zápas říkám? Upřímně jsem potěšen, že Nate téměř ve čtyřiceti letech předvedl takový výkon. Boxoval s klukem, který normálně působí o čtyři váhové kategorie výše v boxu a o dvě váhové kategorie výše v MMA, a dokázal s ním dojít až do bodového rozhodnutí,“ chválil Dana White svého bývalého zápasníka.

„Nate vypadal skvěle. S ohledem na okolnosti, jeho věk a další věci mu nemám co vytknout. Navíc jsem slyšel, že oba kluci mezi sebou budou mít odvetu v MMA, což bude zase úplně jiný příběh. Nate má základy v MMA, dokonale ovládá několik aspektů boje, zatímco Jake zvládá jen jeden. Až na tu odvetu dojde, ukáží se skutečné rozdíly mezi oběma borci. A že budou velké. MMA je mnohem komplexnější a náročnější sport,“ prones šéf UFC pro portál MMA Junkie

A když už to Dana White nakousl, je třeba zmínit, že odveta mezi Jakem Paulem a Natem Diazem je skutečně v řešení. Šestadvacetiletý YouTuber ji sám navrhl a jeho protějšek ji (prozatím) verbálně odsouhlasil. Kdyby vše začalo dostával reálné podoby, dočkáme se souboje koncem podzimu a hostit jej bude americká PFL, se kterou má Jake uzavřenou profesionální smlouvu.


I když MMA zápas není zatím oficiálně potvrzený, některé sázkové kanceláře na něj dokonce již vypsaly kurzy. Podstatné je, že jak byl Nate Diaz v boxerském souboji outsider, tak tady je evidován jako favorit, opravdu velice značný favorit. Teď už jen tedy dostat příležitost a dokázat to v praxi.


Další články